4:2
2:1
- : -

FBC Intevo Třinec - FbC Asper Šumperk 11:5
3. Filip Turoň, 10. Filip Turoň, 14. Matěj Hecl, 19. Filip Turoň, 19. Michal Badura, 21. Michal Badura, 28. Filip Turoň, 29. Filip Sikora, 33. Tomáš Janovský, 42. Pavel Lasota, 52. Jan Fiedor - 4. Daniel Venouš, 13. Jan Mannl, 29. Daniel Venouš, 35. Jiří Trávníček, 43. Jiří Trávníček; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 5:5; využití: 1:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Jan Piško 15 - Antonín Byvan 11, Martin Malínek 9; po třetinách: 5:2, 4:2, 2:1;
60:01
Vyjádření trenéra hostí OM: V první polovině moc darovaných zbytečných branek. Pak jsme začali trochu hrát, ale na konci došly síly. Budeme lepší! Díky soupeři a rozhodčím za utkání.
60:01
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Jsem rád, že máme na tolik inteligentní tým, kterému když se řekne, co potřebujeme zlepšit, je schopen na to zareagovat. V posledních dnech jsme trochu bojovali s motivací a nastavením hlav, ale věřím, že je to už za námi. Díky soupeři a divákům."
58:29
Vyloučen hráč Michal Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za držení.
55:45
Dobrý zákrok hostujícího gólmana.
52:55
Janáč trefuje obránce Šumperku.
51:28
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Fiedor, asistoval Dominik Kupczak (11:5).
51:28
Kupczak po samostatné akci trefuje gólmana, ale odražený míček Fiedor uklidil do sítě Šumperku.
50:38
Martynek trefuje z nulového úhlu tyč.
49:11
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
48:36
Pišo zase vychytává střely Šumperku.
46:34
Lasota poslal dobrou nahrávku na Hecla ale ten netrefuje bránu.
44:30
Venouš utekl, ale netrefuje bránu.
42:39
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (10:5).
41:54
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Pavel Lasota, asistoval Matěj Hecl (10:4).
41:54
Pavel Lasota natáhl a trefuje pravý růžek brány.
38:45
Turoň střelou z první trefuje nad bránu.
37:23
Třinec měl šance na gól ale trefil jenom gólmana.
35:07
Vyloučen hráč Jan Mannl družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
34:31
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (9:4).
34:24
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hra na zemi.
33:08
Vyloučen hráč Matěj Hecl družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:55
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Tomáš Janovský bez asistence (9:3).
31:10
Pišo skvělým zákrokem zachraňuje gól Šumperku.
29:35
Vyloučen hráč Jakub Molin družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
28:19
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Jiří Trávníček (8:3).
28:03
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Filip Sikora, asistoval Jan Fiedor (8:2).
28:03
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Malínek družstva FbC Asper Šumperk
28:03
F. Sikora vystřelil od půlky a trefuje golmanovi mezi nohy.
27:22
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Michal Martynek (7:2).
27:22
Martynek nahodil před bránu a Turoň doráží do brány.
24:52
Piško zachraňuje únik Šumperského hráče perfektním zákrokem na hraně velkého brankoviště.
24:20
Mrázek z úhlu přestřeluje bránu.
22:30
Šumperk se dostal do obranné poloviny Třince, ale vyhazuje.
20:26
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Michal Badura, asistoval Dominik Kupczak (6:2).
20:26
Nejlépe se v předbrankovém prostoru zorientoval Michal Badura a zavěsil pod viko
18:23
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Michal Badura, asistoval Ondřej Drong (5:2).
18:23
Drong skvělou nahrávkou nohou nahrál Badurovi a ten střílí pod ruce gólmanovi Šumperku.
18:07
18:07
Turoň střelou po zemi před půlkou zvyšuje skóre na 4:2
16:55
Šumperk se snaží o vytvoření tlaku, ale nemůže přejít na Třineckou polovinu.
13:53
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Matěj Hecl, asistoval Tomáš Sikora (3:2).
13:53
Matěj Hecl si prohodil 2 hráče Šumperku vystřelil pod ruce gólmana a posílá Třinec do vedení.
12:10
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Michal Šíma (2:2).
12:10
Šíma utekl Třineckým obráncům a připravil Mannlovi střelu do prázdné brány.
10:40
Oba týmy předvedly zbytečné fauly.
10:32
Vyloučen hráč Matěj Hecl družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
10:12
Vyloučen hráč Matěj Mondek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
09:18
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Tomáš Janovský (2:1).
09:18
Turoň umístil míček po zemi do sítě na vzdálenou tyč.
09:00
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.