4:3
- : -
FbC Písek

FbC Písek - SK Jiskra Domažlice 14:5
7. Jakub Mikeš, 7. Tomáš Biskup, 15. Pavel Šebelle, 17. Michal Měřička, 20. Michael Kolínský, 24. Tomáš Biskup, 24. Michael Kolínský, 25. Pavel Šebelle, 30. Jakub Mikeš, 35. Tomáš Biskup, 49. Michael Kolínský, 53. Michal Měřička, 55. Václav Staněk, 55. Ondřej Mixan - 12. Martin Kubů, 29. Zdeněk Pivoňka, 49. Martin Andrle, 59. František Heindl, 59. Robert Kubica; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Novák; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Karel Tvrdík 20 - Dominik Votava 38; po třetinách: 5:1, 5:1, 4:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: Fyzicky velice náročný zápas, do kterého nás soupeř téměř nepustil a bez milosti trestal naše individuální chyby. Děkujeme!
60:00
Komentář trenéra domácích: Od začátku zapásu koncentrovaný a týmový výkon. Děkujeme soupeři a rozhodčím za férové utkání. Zdravíme Hanziho a přejeme mu šťastnou cestu domů.
60:00
58:45
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Robert Kubica z trestného střílení (14:5).
58:22
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil František Heindl bez asistence (14:4).
54:46
Branku družstva FbC Písek vstřelil Ondřej Mixan, asistoval Daniel Kučera (14:3).
54:35
Branku družstva FbC Písek vstřelil Václav Staněk, asistoval Michal Měřička (13:3).
53:26
Vyloučen hráč Dominik Vraštil družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:20
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Měřička, asistoval Václav Staněk (12:3).
48:54
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Martin Andrle, asistoval Jakub Nechoďdomů (11:3).
48:01
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michal Měřička (11:2).
47:46
Vyloučen hráč Martin Andrle družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: Písek 21 - Domažlice 10
40:00
34:24
Branku družstva FbC Písek vstřelil Tomáš Biskup, asistoval Václav Staněk (10:2).
29:41
Branku družstva FbC Písek vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Michal Cigánek (9:2).
28:39
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Zdeněk Pivoňka, asistoval Jan Tauer (8:2).
24:28
Branku družstva FbC Písek vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Michal Cigánek (8:1).
23:54
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Pavel Šebelle (7:1).
23:22
Branku družstva FbC Písek vstřelil Tomáš Biskup, asistoval Michal Měřička (6:1).
20:00
20:00
Střely v 1.třetině: Písek 14 - Domažlice 7
20:00
19:17
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Jakub Mikeš (5:1).
16:40
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Měřička, asistoval Michael Kučera (4:1).
14:14
Branku družstva FbC Písek vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Michael Kolínský (3:1).
11:37
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Martin Kubů, asistoval Robert Kubica (2:1).
09:12
Vyloučen hráč Martin Andrle družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
06:29
06:24
Branku družstva FbC Písek vstřelil Jakub Mikeš bez asistence (1:0).
00:01
Tak dneska by to nešlo - máme tu delegáta...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Petr Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jiskra Domažlice: brankář: Dominik Votava; hráči v poli: Ondřej Stach, Dominik Vraštil, Jakub Nechoďdomů, Zdeněk Pivoňka, Jan Tauer
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Pavel Šebelle, Jakub Mikeš, Vladimír Lešek, Michael Kolínský, Michal Cigánek