3:2
- : -
FBS Olomouc

1. FBK Eagles Orlová - FBS Olomouc 6:8
8. Vojtěch Mžyk, 27. Matyáš Pleva, 28. Vojtěch Mžyk, 44. Vojtěch Mžyk, 49. Filip Matějka, 60. Adam Kučera - 4. Bohdan Kopelec, 10. Igor Macháček, 10. Adam Klimeš, 12. Tomáš Skoupil, 12. Igor Macháček, 30. Adam Klimeš, 41. Tomáš Skoupil, 48. Jan Minář; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 6:3; využití: 0:3; diváků: 55; zásahy brankářů: Vít Brož 9, Filip Kloza 9 - Adam Pavlát 23; po třetinách: 1:5, 2:1, 3:2;
60:00
Vyjádření trenéra hostů: "Po perfektním startu, zbytečně vyrovnané utkání. Uplně se nám dnes nedařila koncovka. Ale utakání jsme zvládli , je to za 3 body a to je hlavní. Přejeme soupeři hodně štěstí do dalších zápasů."
60:00
Vyjádření vedoucího domácích pana Loudy: " Olomouc je hlavní favorit na vítězství v letošní divizy E. Mají extrémně výborný tým. Rozdílový článek jejich týmu je Klimeš, když on nebude budou poloviční. Start našeho zápasu opět děs a hrůza. Musíme se nad sebou v tomto ohledu zamyslet. I tak klukům děkuji za nasazení v zápase a chuť se vrátit zpátky do zápasu.
60:00
59:40
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Lukáš Louda (6:8).
59:40
Kučera z vrcholu propaluje vše, co mu stálo v cestě.
59:10
Pavlát skvělý zákrok proti střele Kučery!
58:39
Vyloučen hráč Filip Matějka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
58:39
Počty se srovnají. Za hrubost nás navštíví Matějka.
57:55
Vyloučen hráč Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
57:55
Orlová dostává asi poslední příležitost. Tokoly si proskočil mezi 4 hráče a Skoupil ho zastavuje za cenu dvou minut.
57:43
Tokoly svůj pokus pokus posílá nad.
57:30
Takticky svázaná bitva pokračuje. Orlová stále v šesti.
56:45
Orlová to zkouší bez golmana. Orlová rozestavuje svůj vzorec.
56:34
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
56:34
Orlová si vyžádala time-out. Čas na návrat do zápasu stále je.
56:29
Krmášek blokuje střelu Klimešek a u míčku je Orlová.
56:03
Olomouc teď drží míček na polovině Orlové a šetří čas.
55:22
Oba týmy šlapou na maximum. Nikdo nechce udělat chybu.,
54:02
Trestné střílení družstva 1. FBK Eagles Orlová neproměnil Adam Kučera.
54:02
Nájezd pro Orlovou!
54:02
Kučera to udělal dobře, Pavlát už byl na zemi, ale Adam nakonec trefuje botu hostujícího brankáře.
53:49
Pavlát sebral Smilovskému gól z čepele!
52:51
Tichý míříl na zadní tyč, ale jeho pokus těsně míjí levou tyč domácí svatyně.
52:05
Orlová vysunula své napadání. Není na co čekat.
51:31
Olomouc v plném počtu.
51:21
Mžyk se otočil, ale jeho projektil šel mimo zařízení.
51:05
Skupnik blokuje střelu Kříže.
50:38
Pavlát chytá střelu Matějky a Olomouc se osvobozuje.
50:12
Olomouc šetří cenné vteřiny na polovině Orlové.
49:31
Vyloučen hráč Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
49:31
Lukáš se vydal na útočný výlet podel mantinelu a Skoupil ho posekal. Přesilovka pro Orlovou.
48:03
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Matějka, asistoval Vojtěch Mžyk (5:8).
48:03
Skvělá práce Vojty Mžyka, který přečíslení dva na jednoho zakončil bravurně s hlavou nahoře našel krosem Matějku, který měl před sebou prázdnou bránu.
47:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Minář, asistoval Karel Skupník (4:8).
47:05
Minář pokračoval v tlaku do brány a nakonec se od něj odráží míček za brankovou čáru.
47:04
Kloza akrobaticky chytá střelu Mináře!
46:19
Mžyk skvěle blokuje střelu Macháčka.
45:20
Minář z vrcholu trefuje jen skrumaž těl před sebou.
44:25
Louda to zkusil sprintem, ale k Loudovi přišli 4 soupeři a odzbrojili ho.
43:42
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Tomáš Kříž (4:7).
43:42
Kříž našel Mžyka, který udělal kličku obránci a sám tváří v tvář Pavlátovi vymetá pravý horní roh.
42:58
Pavlát v jasné tutovce vychytal Smilovského!
42:35
Kloza akrobaticky proti střele Macháčka.
42:00
Olomouc teď vysunula svůj pres a napadá rozehrávku Orlové.
40:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Šimon Borik (3:7).
40:42
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Kloza družstva 1. FBK Eagles Orlová
40:42
Olomouc využívá další přesilovku. Borik našel Skoupila a ten propaluje Brože.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Olomouc.
40:00
40:00
Dnešní utkání sleduje 55 diváků.
40:00
39:47
Vyloučen hráč Adam Krmášek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:47
Krmášek si odpočine. Hra bude pokračovat ve čtyřech.
39:40
Konečný v oslabení před bránou schytal tak 5 střel - obrovská defenzivní práce.
38:56
Pavlát kryje ramenem střelu Lukáše do šibenice!
38:18
Vyloučen hráč Václav Vybíral družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
38:18
Vybíral teď mimo hru dohrál protihráče a přesilovku si zahraje i Orlová.
38:17
Louda trefuje tyč!
38:00
Olomouc teď šerří čas. Dva obránci si to dávájí mezi sebou a čekají zda půjde někdo presovat.
36:37
Domácí opět na útočné polovině a vydává se na zteč.
35:35
Mžyk se teď těžce sbírá, ale naštěstí vypadá, že to bude dobré. Zasloužený potlesk pro Vojtu.
34:55
Louda trefuje rameno Pavláta!
34:23
Minář hledal Borika na zadní tyči, ale Borik jeho nabídku pouze promáchnul.
33:45
Orlová teď zamkla Olomouc na její polovině a hledá prostor kudy by snížila.
32:43
Krhovják vystoupil proti střele Kříže a zachránil Olomouc od další inkasované branky.
32:18
Mžyk napadá rozehrávku Olomouce a Olomouc nemá kudy.
31:23
Louda vystihl rozehrávku Olomouce, ale ke škodě domácích mu míček utekl.
30:38
Konkolský to zkoušel středem, ale tam byly jen hokejky Olomouce a rozehrávat budou hosté.
29:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Klimeš, asistoval Igor Macháček (3:6).
29:49
Klimeš teď dostal hodně prostoru a nadvakrát dostal míček za Brože.
28:52
Vyloučen hráč Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra na zemi.
28:52
Macháček to měl na hokejce, ale Louda skončil na zemi a podle rozhodnutí rozhodčích se zapojil do hry na zemi a Olomouc má další přesilovku.
28:04
Klimeš nepřesnou rozehrávkou poslal Krhovjáka až za svou bránu a Olomouc musí začít znova.
27:29
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Adam Krmášek (3:5).
27:29
Orlová snižuje na rozdíl dvou! Krmášek našel volného Mžyka, který stahovačkou překonává Pavláta.
26:25
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Matyáš Pleva, asistoval Josef Březina (2:5).
26:25
Pleva dostal míček za obranu a tváří v tvář udělal Pavlátovi kličku a střelou do bekhendu snižuje.
25:53
Orlová v plném počtu.
25:50
Macháček měl dva pokusy, ale dvakrát trefil jen bránícího hráče.
25:26
Kučera utekl v oslabení, ale Pavlát jeho střelu tahem chytá.
25:06
Brož teď zamknul bránu a zahodil klíče do Bohumínského kačoku. Olomouc se nemůže prosadit.
23:53
Vyloučen hráč Vojtěch Mžyk družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
23:53
Olomouc dostane další příležitost, za sekání si odpočine Mžyk.
23:45
Brož opět neskutečný! Mikulka prázdná kasa na zadní tyči, ale našel pouze ruku Brože.
23:38
23:04
Brož zachránil Orlovou od další branky! Špičkou nohy vytěsnil střelu Macháčka. Magický save.
21:38
Vyloučen hráč Jan Urban družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
21:38
Urban teď mimo hru krosčekoval a nabízí Olomouci další přesilovku.
21:25
Pavlát chytá střelu Mžyka.
20:52
Mikulka svedl sprinterský souboj s Tokolym a blokuje mu střelu.
20:33
Pavlát kryje táhlou střelu Loudy k tyči - pěkně mířená střela.
20:01
Buly pro Olomouc.
20:00
20:00
19:59
Kopelec vyslal pumelici ze středu, kterou Brož kryje.
19:34
Konečný trefuje Matějku a sbírá míček pro domácí.
19:00
Olomouc teď nikam nespěchá a drží míček na svých hokejkách.
17:52
Krmášek dostal prostor na středu a následně z otočky poslal pěknou střelu, která si ale místo do brány nenašla.
17:17
Tichý vyslal pokus bekhendem, ale jeho pokus nemířil mezi tři tyče.
16:26
Vybíhal si teď dali 20 metrů tiki taka aká Barcelona, což se nelíbilo Bečkovi a míček jim ukradnul.
15:33
Na druhé straně ukazuje i Závoda, že umí defenzivní práci a blokuje střelu Skoupila.
15:03
Konečný odvádí penzum obranné práce a blokuje jednu střelu za druhou.
14:18
Klimeš to zkoušel lobem na Macháčka, ale Brož byl u míčku dříve jak druhý jmenovaný.
13:59
Kříž pálil z vrcholu, ale jeho střela těsně míjí pravou tyč.
12:41
Kučera to zkusil svým kouzelnickým uměním, ale Pavlát si jeho míček našel.
11:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Lukáš Kaďorek (1:5).
11:58
Olomouc využívá své brejky, Kaďorek dostal prostor - našel rychlým krosem Macháčka, který z první trefuje odkrytý prostor domácí svatyně.
11:02
11:02
Skoupil si v rohu vymíchal tři protihráče, projel si na střed a nikým nehlídán propaluje Brože.
10:46
Kopelec blokuje střelu Gamrota do prázdné!
09:54
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Klimeš bez asistence (1:3).
09:54
Olomouc využívá přesilovku. Klimeš vybojoval míček a rychlou střelou propaluje Brože.
09:28
Vyloučen hráč Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
09:28
Olomouc šla do brejku dva na jednoho, kdy Kopelec udělal Kličku a Kříž tahal za záchranou brzdu.
09:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Adam Klimeš (1:2).
09:03
Pavlát s problémy, ale připsal si úspěšný zákrok proti střele Bečky.
09:03
Olomouc teď se štěstím dostala míček za Brože, když míč ve vzduchu zaplachtil a zapadl za Brože.
07:52
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Filip Matějka (1:1).
07:52
Rychlý přechod do útoku znamená vyrovnání, Matějka si prohodil míček pod Tichým na Mžyka, který už měl snadnou práci.
07:29
Tichý táhlou střelou provětral žebřiny za bránou, tohle nemělo gólové parametry.
07:08
Obrana Olomouce dala prostor Kučerovi na středu, ale Pavlát se rychle přesunul a jeho pokus kryje.
06:41
Borik z první přestřeluje 3 metry nad.
06:25
Orlová teď kombinuje na své polovině a Olomouc čeká, co udělá.
05:39
Zavár před Brožem, který končí střelou Borika do betonů Brože. Víťa si připisuje další zákrok.
04:44
Pavlát nohou likviduje pokus Smilovského.
03:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Bohdan Kopelec bez asistence (0:1).
03:24
Hosté jdou do vedení, míček ukázal, že fyzika je zákeřná a zatoulal se na čepel Kopelce, který nad ruku Brože otevírá účet zápasu.
02:56
Louda četl myšlenky Klimešovi a zastavil jeho zpětnou přihrávku na malé brankoviště.
02:13
Borik prověřil pouze hruď Brože a domácí golman uklidňuje hru.
01:29
Kdyby Skupník se nepostavil do dráhy střele Kopelce, tak Kopelec mohl ohrozit Brože.
01:00
Tokoly blokuje střelu Macháčka, ale Olomouc se usadila v útočném pásmu.
00:15
Louda to zkoušel na zadní tyč ze standartní situace, ale Bečka to měl na dlouhou hokejku a neusměrnil míček do prázdné brány.
00:01
Úvodní buly pro Orlovou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Adam Pavlát; hráči v poli: Václav Vybíral, Adam Klimeš, Igor Macháček, Lukáš Kaďorek, Vojtěch Krhovják
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Vít Brož; hráči v poli: Jan Lukáš, Lukáš Louda, Tomáš Bečka, Denis Smilovský, Adam Kučera
00:00
Dobrý večer přiznivci kvalitního florbalu. Vítejte u onlajnu ze zápasu 2.kola ligy Divize E mezi domácímí Eagles a hosty z Olomouce.
00:00
Orlová: zajížděla k prvnímu kolu na palubovku Vsetína, kde zaspala začátek a po 32 minutách prohrávala 4:0. Orlová se ale fantasticky vrátila do zápasu a dokázala vyrovnat na 4:4 - dokonce šla do vedení 4:5, ale Vsetín se vrátil do zápasu, dal 3 góly a Vsetín bral tři body za výhru 7:5.
00:00
Orlová: Nejproduktivnějším hráčem po prvním kole je: Tomáš Bečka se 3 body.
00:00
FBS Olomouc: Olomouc první kolo začínala hanáckým derbym proti Přerovu. Olomouc Přerov po celý zápas k ničemu nepustil a po první třetině to bylo 3:0 pro domácí. Olomouc následně náskok navyšovala a došla si pro výhru 12:3.
00:00
FBS Olomouc: Nejproduktivnějším hráčem po prvním kole je: Lukáš Kaďorek se 6 body.
00:00
Pohled: Dokáže Orlová zvítězit a odčinit zaváhání se Vsetínem nebo si výhru připíše Olomouc? To se dozvíme několik minut po 20hodině. Buďte u toho s námi - dokud to jde.