1:3
3:3
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Florbal Ústí 6:7
3. Lukáš Trojáček, 11. Dan Hrůza, 38. Lukáš Trojáček, 48. Lukáš Trojáček, 57. Dan Hrůza, 59. Lukáš Trojáček - 10. Jan Karafiát, 21. Šimon Secký, 23. Jiří Dolejší, 30. Martin Horn, 44. Jiří Dolejší, 45. Jan Koštoval, 60. Vít Friedl; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 4:4 + Šimon Secký OS; využití: 2:2; diváků: 34; zásahy brankářů: Petr Šimák 28 - Jan Štěpánek 20; po třetinách: 2:1, 1:3, 3:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Dolejše: Klobouk dolů před výkonem našich hráčů. Za svůj statečný výkon si rozhodně bod zasloužili, když nesložili zbraně za každého stavu. Děkuji za kolektivní výkon. Blahopřeji soupeři ke šťastnému vítězství a přeji klidnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů Davida Merty: Dnes to od nás nebyl optimální výkon, který jsme oproti předchozím zápasům podali. Měli jsme mnoho šancí, které jsme neproměnili. Udělali jsme hodně individuálních chyb, které soupeř potrestal. Děkujeme soupeři za férové utkání.
60:00
59:59
Je tu konec
59:45
Dámy a pánové je to mazec, ani nestíhám vše psát. Gol hostů, vyloučení za nesportovní chování a pak neuznaný gol domácích.
59:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vít Friedl, asistoval Šimon Secký (6:7).
59:12
Vyloučen hráč Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
59:12
Vyloučen hráč Šimon Secký družstva Florbal Ústí - osobní trest.
58:35
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček bez asistence (6:6).
58:12
Vyloučen hráč Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
56:52
A je tu drama! Emoce jsou všude. Kotel žene domácí
56:51
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Dan Hrůza, asistoval Petr Dolejš (5:6).
55:20
Hra má grády a je to nahoru dolu. Bojuje se o každý milimetr.
52:59
Hosté v přesilovce dobívají milevskou bránu a Šimák má co dělat.
51:54
Vyloučen hráč Lukáš Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hra na zemi.
50:16
Rozhodčí byl právě z tribuny pochválen za správný verdikt. Nezbývá než souhlasit.
47:59
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jakub Kotrba (4:6).
46:40
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
46:02
Tygří skok vytáhl Šimák. Domácí dnes opravdu drží.
45:34
Čáp natáhl a Štěpánek helmou vyrazil.
44:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Koštoval, asistoval Jan Karafiát (3:6).
43:08
Hostě trestají horší pasáž domácí přesilové hry a skorují.
43:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Dolejší, asistoval Jakub Fuchsig (3:5).
42:42
Teď si domácí koledovali. Hosté nebezpečně zakončili
42:06
Další vyloučený z řad hostů.
42:05
Vyloučen hráč Jan Vaca družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
41:00
Ústí je logicky dere za vítězstvím, ještě aby ne, když jejich ambice jsou vysoké. Uvidíme co na to domácí, také by prý chtěli bodíky.
40:00
40:00
Střely ve druhé části: Domácí - 7, Hosté - 10
40:00
37:37
Krásně to tam zakroutil Lukáš Trojáček. To co pak předvedl Štěpánek s míčkem už moc sportovní nebylo.
37:36
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Marek Čáp (3:4).
35:55
C 25/30 XC2 XF1 - takový beton teď použili domácí při úspěšném oslabení
33:40
Domácí drak s 9 na zádech znovu za katrem.
33:39
Vyloučen hráč Dan Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za opakované přestupky.
29:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Horn, asistoval Filip Šedivý (2:4).
28:26
Bodyček urostlého Dana H. byl posouzen nedovoleně.
28:25
Vyloučen hráč Dan Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
26:44
Dvě rychlé po sobě jdoucí střely domácích. Pozorný Štěpánek.
25:33
Uuuuuuu chyba v domácí rozehrávce a hosté jen tak tak nepotrestali.
24:29
Rychlá kombinace hostů a Šimák opět kryje
22:27
22:02
Nevíme, co se stalo v kabině hostů, ale po přestávce jezdí jak najetý!
20:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Šimon Secký, asistoval Jan Sattler (2:2).
19:17
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Jiří Dolejší.
15:50
Monster save by Šimák!!
10:38
Střela Kotrby se otřela u hůl Hrůzy a krásně zapadla za záda Štěpánka
10:37
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Dan Hrůza, asistoval Jakub Kotrba (2:1).
09:54
Máme tu druhou přesilovku domácích, co z toho bude?
09:53
Vyloučen hráč Matyáš Gary Novák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Karafiát, asistoval Martin Horn (1:1).