1:2
2:8
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - SOKOLI Pardubice 4:14
8. Jan Morávek, 36. Jiří Dědič, 48. Jiří Dědič, 53. Adam Severin - 5. Michal Smola, 7. Marek Macek, 12. Petr Křinka, 13. Stefano Petric, 26. Stefano Petric, 32. Jan Stuchlík, 41. Matyáš Mík, 44. Ondřej Ryšavý, 45. Jan Stuchlík, 46. Michal Smola, 50. Matěj Rychnovský, 57. Jakub Prášek, 58. Vojtěch Schejbal, 59. Jan Nezval; rozhodčí: Patrik Plocha - Kamil Vraspír; vyloučení: 5:2 + Jan Kubec OS; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 34 - Jiří Malý 23; po třetinách: 1:4, 1:2, 2:8;
60:00
59:59
Střely domácí 8, střely hostí 22
59:59
Komentář trenéra domácích (Jiří Kratochvíl): Lepší výsledek nás stálo neproměňování šancí, kdy jsme šli několikrát sami na brankáře. Celkově byl ale soupeř lepší a vyhrál zaslouženě. Gratuluji.
59:59
Komentář trenéra hostů (Milan Randa): Opět trošku pomalejší rozjezd, nicméně zasloužená výhra podpořená dobrým týmovým výkonem.
58:58
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Nezval, asistoval Marek Macek (4:14).
57:29
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Vojtěch Schejbal, asistoval Matěj Rychnovský (4:13).
56:08
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jakub Prášek, asistoval Matyáš Mík (4:12).
52:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin bez asistence (4:11).
51:41
Vyloučen hráč Jan Kubec družstva SOKOLI Pardubice - osobní trest.
51:41
Vyloučen hráč Jan Kubec družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
51:41
Vyloučen hráč David Camrda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zdržování hry.
50:25
Tomáš Brzobohatý neproměnil samostatný únik
49:37
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Matěj Rychnovský, asistoval Kryštof Hajník (3:11).
47:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval David Camrda (3:10).
47:10
Domácí se snaží bojovat
45:58
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Michal Smola bez asistence (2:10).
44:04
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Stuchlík, asistoval Stefano Petric (2:9).
43:06
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Ondřej Ryšavý, asistoval Petr Křinka (2:8).
40:27
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Matyáš Mík, asistoval Marek Macek (2:7).
40:00
40:00
39:59
střely domácí 9, střely hostí 12
38:55
Vyloučen hráč Jiří Dědič družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:12
Skvělý zákrok domácího brankáře
35:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval Jan Morávek (2:6).
32:55
Samostatného útěku nevyužil ani Jiří Dědič
32:00
Domácí nevyužívají svých sančích
31:35
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Stuchlík, asistoval Jan Kubec (1:6).
29:16
Vyloučen hráč Jakub Prášek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
26:31
Vyloučen hráč David Camrda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
25:28
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Stefano Petric, asistoval Jan Kubec (1:5).
24:54
Adam Severin nevyužil svojí šanci
21:20
Vyloučen hráč Daniel Kolín družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:49
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Stefano Petric, asistoval Matyáš Mík (1:4).
11:21
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Petr Křinka, asistoval Marek Macek (1:3).
07:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Morávek, asistoval Tomáš Brzobohatý (1:2).
06:34
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Marek Macek, asistoval Michal Smola (0:2).
05:02
Vyloučen hráč Matěj Beniačik družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
04:16
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Matyáš Mík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Plocha a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Jiří Malý; hráči v poli: Michal Smola, Matyáš Mík, Vojtěch Rusin, Stefano Petric, Jan Stuchlík
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Jakub Šimek, David Camrda, Šimon Kaluža, Jiří Dědič, Ondřej Veselý