1:2
1:1
0:1

Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:4p
17. Marek Šauer, 23. Jan Skalník, 41. Michal Valachovič - 27. Mathias Schwesig, 31. Jiří Suchomel, 56. Martin Malý, 61. Martin Malý; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Matěj Faltus 17 - Daniel Hampl 26; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:1, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení: BB: 0, GUL: 1
65:00
Střely celkem: BB: 29, GUL: 21
65:00
Komentář trenéra Menšíka: Velice vyrovnaný a rychlý zápas. Od minulého vzájemného utkání jsme hodně pokročili. Dnes jsme téměř po celé utkání zvládli dodržovat to, co jsme si domluvili, přineslo to ovoce a my si z tohoto derby víkendu odnášíme 2 výhry. Teď už jen nepolevit. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům v hale za podporu.
65:00
Komentář trenéra domácích Miroslava Vybírala: Rozhodně lepší utkání než včera, kdy jsme si vypracovali spoustu šancí a nepustili jsme soupeře k míčku, ale bohužel produktivně jsme vyhořeli. Teď nás čeká příprava na další vrcholy v sezóně a musíme na sobě pracovat. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu!
60:51
60:52
Malý v situaci 2 na 1 vstřelil gól do odkryté brány
60:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Malý, asistoval Alex Dokládal (3:4).
55:03
Malý prostřelil vše co mu stálo v cestě do brány a Guliveři se radují z vyrovnání
55:02
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Malý, asistoval Patrik Synek (3:3).
53:47
Oba týmy hrají v plném počtu
51:48
Chovan s Kosem si půjdou odpočinout na trestnou lavici za vzájemné pošťuchování
51:47
Vyloučen hráč Roman Chovan družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
51:47
Vyloučen hráč Ondřej Kos družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
40:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič, asistoval Petr Zajíček (3:2).
36:22
Vítek na Valachoviče, ten rychlým zpracováním a střelou měl velkou šanci ke skórování
35:10
Hráč Guliverů zahrál hokejkou míček až u hlavy, rozhodčí ponechávají pouze výhodu a hra pokračuje dál
30:09
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel z trestného střílení (2:2).
30:09
Vyloučen hráč Marek Šauer družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
26:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mathias Schwesig bez asistence (2:1).
22:59
Valachovič se uvolnil v rohu a krásnou přihrávkou našel volného Skalníka, který zametl do prázdné brány
22:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Skalník, asistoval Michal Valachovič (2:0).
16:59
Dohnal našel v přesilové hře úplně volného Šauera před bránou, který měl lehkou prácí
16:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Marek Šauer, asistoval Michal Dohnal (1:0).
16:08
Procházka důrazně nesouhlasil s výrokem rozhodčích a půjde si na dvě minuty odpočinou na trestou lavici
16:07
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nesportovní chování.
15:41
Vavrečák znovu v akci a útok Gulliverů zastaven
14:51
Protiútok Gulliverů byl zastaven Vavrečákem
14:10
Chovan úplně osamocený v předbrankovém prostoru, ale gólman byl v této situaci lepší
13:35
Polách vyzkoušel pozornost brankáře nahozením z půlky hřiště
12:22
Guliveři zatlačili obranu domácích a Kadlec měl velkou šanci ke skórování ze středu hřiště, bohužel pro něj vysoko přestřelil
11:05
Průnik Skalníka musel bránící hráče řešit faulem a Buldoci rozehrávají standardní situaci
09:59
Buldoci se snaží zatlačit svého soupeře a vytahují presink až za bránu
09:30
Vítek se na mantinelu obtočil kolem obránce a střelou zápěstím trefil znovu připravený blok domácích
06:40
Dohnal šel sám na gólmana po skvělém výhoze Faltuse, ale skákavý míček nedokázal zpracovat a obrana se stihla vrátit zpět
05:38
Vítek v situaci 2 na 1 společně s Valachovičem volil kličku do strany, ale míček nedokázal procpat za brankáře