1:1
0:0
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FbC Hradec Králové  2:6
20. Matěj Labík, 26. Lukáš Turek - 6. David Krása, 13. Štěpán Heger, 13. Lukáš Ranný, 15. Lukáš Ranný, 15. Lukáš Ranný, 38. Lukáš Klouček; rozhodčí: Martin Trnka - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Linhart 37 - Filip Školník 13; po třetinách: 1:5, 1:1, 0:0;
60:01
Komentář trenéra hosti: komentovat tuhle trapárnu z naší strany snad ani nejde.Děkujeme soupeři za utkáni a gratuluji k výkonu.
60:01
Komentář trenéra domácích: Dnešní zápas hodnotíme pozitivně i přes prohru. Škoda, že jsme takto nehráli i předešlý zápas. Děkuji našim hráčům i soupeřům za skvělé utkání.
46:01
Situace je vyhrocená. Ne všem se líbí dnešní pískání rozhodčích.
38:23
Jakub Škoda šel sám na bránu a málem dal gól. Bohužel jen málem.
37:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Klouček, asistoval Martin Brejtr (2:6).
35:42
Domácí nám dokazují, že stále mají chuť hrát a bojují o balón co jim síly stačí.
34:47
Vyloučen hráč Daniel Semerák družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
27:57
Vyloučen hráč Jáchym Bednář družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra bez hokejky.
25:41
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lukáš Turek, asistoval Matěj Labík (2:5).
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: domácí 4, hosté 16
19:50
Vyloučen hráč Ondřej Koleník družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:05
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Matěj Labík bez asistence (1:5).
18:45
Domácí tým začíná vyvíjet tlak na bránu soupeře
14:48
Vyloučen hráč Jakub Škoda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vysoká hokejka.
14:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Filip Nerad (0:5).
14:34
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Dominik Jarka (0:4).
12:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Ranný, asistoval David Krása (0:3).
12:23
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Štěpán Heger, asistoval Vojtěch Nosek (0:2).
05:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Krása, asistoval Vojtěch Nosek (0:1).
04:20
Hosté nasadili hned ze začátku rychlé tempo a domácí se téměř nedostanou k míčku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Filip Školník; hráči v poli: David Krása, Filip Nerad, Lukáš Ranný, Vojtěch Nosek, Štěpán Heger
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Petr Linhart; hráči v poli: Lukáš Turek, Aleš Bednář, Tomáš Nývlt, Matěj Labík, Lukáš Zajiček