2:2
0:1
- : -

BLACK ANGELS YONEX - FBC Česká Lípa 4:5
11. Jan Slosiarik, 15. Kryštof Schovánek, 21. Daniel Fitzsimon, 23. Daniel Fitzsimon - 4. Ondřej Hudík, 8. Jan Zátka, 19. Ladislav Pekárek, 28. Matyáš Flekl, 34. Jan Zátka; rozhodčí: Marek Střída - Jan Hanzal; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Havrda 6 - Daniel Jukl 14; po třetinách: 2:2, 2:2, 0:1;
45:00
Střely po 3. třetině Black Angels - 8, Česká Lípa - 4
45:00
Komentář trenéra hostí Ladislava Pekárka: Výborný zápas z obou stran, extrémně nás podržel gólman. Více takových zápasů, děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Komentář trenéra domácích Pavla Horáka: Děkujeme za vyrovnaný zápas.
45:00
44:44
Timeout FBC Česká Lípa
43:44
Timeout BLACK ANGELS YONEX
37:38
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS YONEX neproměnil Daniel Fitzsimon.
33:26
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Zátka, asistoval Ladislav Pekárek (4:5).
30:00
30:00
Střely po 2. třetině Black Angels - 5, Česká Lípa - 4
30:00
29:26
Vyloučen hráč Ondřej Hudík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:46
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Matyáš Flekl, asistoval Ladislav Pekárek (4:4).
25:11
Vyloučen hráč Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
22:59
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Daniel Fitzsimon, asistoval Vilém Doležal (4:3).
20:50
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Daniel Fitzsimon, asistoval Filip Penc (3:3).
18:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek bez asistence (2:3).
15:00
15:00
Střely po 1. třetině Black Angels - 5, Česká Lípa - 3
15:00
14:30
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Kryštof Schovánek, asistoval Michal Mohelník (2:2).
10:49
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Jan Slosiarik, asistoval Jakub Kocourek (1:2).
07:18
03:03
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Hudík, asistoval Jan Zátka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Jan Hanzal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Jakub Horák, Ladislav Pekárek, Václav Drahoš, Jan Zátka, Ondřej Hudík
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS YONEX: brankář: Vojtěch Havrda; hráči v poli: Vojtěch Koštialik, Vít Kašpárek, Daniel Fitzsimon, Vilém Doležal, Filip Penc