4:2
2:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - ACEMA Sparta Praha UNYP 9:3
4. Adam Žežula, 7. Adam Žežula, 15. Matěj Rapp, 16. Matěj Švácha, 17. Jakub Šedivý, 20. Michal Fuchs, 27. Adam Žežula, 34. Adam Žežula, 39. Tobiáš Franc - 14. Jakub Kárník, 23. Štěpán Novák, 26. Jakub Kárník; rozhodčí: Jan Mucha - Filip Rabiňák; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Patrik Urban 17 - Rudolf Javořík 10, Jan Novotný 8; po třetinách: 3:1, 4:2, 2:0;
45:00
Komentář trenéra hostů pana Javoříka: Velká zkušenost pro naše mladé hráče, kteří si poprvé vyzkoušeli dorosteneckou ligu. Zaslouží si velké poděkování, jak zápas zvládli a děkujeme také soupeři za velmi kvalitní match.
45:00
komentář trenéra domácích pana Kuthana: Proti oslabené Spartě jsme předvedli dobrý vstup do zápasu dvěma rychlými góly , které bohužel snížili nasazení našeho týmu. Zápas jsme díky fyzické vyspělosti s přehledem vyhráli. Děkuji soupeři za zápas a předvedený výkon
45:00
44:59
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
38:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tobiáš Franc, asistoval Jakub Šedivý (9:3).
36:56
Sparta má docela hodně šancí, jen jim chybí přesná koncovka
35:59
Novákovu střelu ze vzduchu, chytá brankář Plzně
33:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Žežula, asistoval Matěj Švácha (8:3).
33:47
Švácha a Žežula jsou nezastavitelná dvojka
33:02
po souboji o balon, míček vylétl až k nám do pořadatelského a málem jsme přišli o zapisovatelku :D
30:01
Sparta začína třetí třetinu ve čtyřech
30:00
30:00
29:45
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil Michal Fuchs.
29:45
Golman Sparty byl úspěšnější, kdy vytáhnul svůj neskutečný zákrok na hráče z Plzně
29:43
golman Sparty zachránil velkou šanci Plzně
28:22
Vyloučen hráč Jakub Kárník družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Žežula bez asistence (7:3).
26:23
Žežula si dneska odnese ze zápasu hattrick
25:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Kárník, asistoval Ryan Ian Stejskal (6:3).
25:27
Z rozehrávky na velkém brankovišti byl Kárník neomylný
22:35
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Novotný družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
22:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Štěpán Novák, asistoval Jakub Kárník (6:2).
22:08
Kárník si našel Nováka, který zrovna skákal zpátky do hřiště z trestné lavice a utekl obraně Plzně , poté si poradil z golmanem Plzně vstřelil gol
20:02
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
19:15
omlazený tým Sparty stále bojuje
19:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michal Fuchs, asistoval Adam Baxa (6:1).
16:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Šedivý, asistoval Michal Fuchs (5:1).
16:10
hezky sehraná akce Plzně končí brankou
15:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval Lukáš Joachimsthaler (4:1).
15:20
Smolný gol pro golmana ze Sparty
15:00
15:00
14:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Rapp, asistoval Matěj Švácha (3:1).
14:16
Rapp střílí od půlky nad nohu golmana Sparty
13:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Kárník, asistoval Tadeáš Meixner (2:1).
13:54
Kárník vymetl šibeničku
13:06
Kárníkovi se zamotala hokejka mezi nohy
12:26
Vyloučen hráč Martin Benda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
10:04
Kopeckého únik chytá golman Plzně
10:02
Rudolf podržel Spartu od další branky
09:14
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
08:43
Slavie je zatím aktivnější na balonku
06:22
06:22
Žežula si připisuje druhou branku utkání, po nahrávce od Šváchy do prázdné branky
03:51
03:51
první branku zápasu střílí Žežula padáčkem do růžku
03:15
Rudolf vyráží helmou
01:45
Novák si zapomněl míček za sebou, takže nevyužil samostatný únik na plzeňského brankaře
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Mucha a Filip Rabiňák.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Rudolf Javořík; hráči v poli: Jakub Kárník, Štěpán Novák, Ryan Ian Stejskal, Jan Urych, Tadeáš Meixner
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Matěj Rapp, Lukáš Joachimsthaler, Adam Žežula, Martin Benda, Matěj Švácha