0:2
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:7
2. Vojtěch Šanda, 7. Vojtěch Šanda, 17. Vojtěch Šanda, 24. Matěj Prčík - 5. Matěj Vosátka, 15. Ondřej Kroužek, 16. Matěj Vosátka, 20. Ondřej Kasan, 21. Matěj Vosátka, 31. David Veleba, 34. Matěj Vosátka; rozhodčí: Tomáš Kapr - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Kořínek ? - Patrik Slavík ?; po třetinách: 2:2, 2:3, 0:2;
45:00
42:29
Vyloučen hráč Martin Ševít družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
33:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Ondřej Kasan (4:7).
30:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba bez asistence (4:6).
30:00
30:00
28:00
Vyloučen hráč Tomáš Louženský družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
23:37
Branku družstva FbC Písek vstřelil Matěj Prčík, asistoval Vojtěch Šanda (4:5).
20:37
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Martin Ševít (3:5).
19:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ondřej Kasan, asistoval Ondřej Kroužek (3:4).
16:21
Branku družstva FbC Písek vstřelil Vojtěch Šanda, asistoval Matěj Prčík (3:3).
15:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Lukáš Hubáček (2:3).
15:00
15:00
14:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ondřej Kroužek, asistoval David Veleba (2:2).
09:50
Vyloučen hráč Lukáš Hubáček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání.
06:56
Branku družstva FbC Písek vstřelil Vojtěch Šanda, asistoval Matěj Prčík (2:1).
04:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval David Veleba (1:1).
01:27
Branku družstva FbC Písek vstřelil Vojtěch Šanda, asistoval Dominik Suchan (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7:
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Jakub Kořínek; hráči v poli: Ondřej Walter, Matěj Prčík, Vojtěch Šanda, Štěpán Slunečko, Dominik Suchan