2:8
- : -
FBC Liberec

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec 7:11
13. Jáchym Valenta, 17. Antonín Votava, 19. Marek Leiš, 23. Matyáš Kýr, 25. Jan Štefek, 32. Robert Petr Koudelka, 45. Robert Petr Koudelka - 2. Ondřej Čumpelík, 10. Michal Václavík, 30. Jakub Horník, 32. Ondřej Cejnar, 32. Bartoloměj Smolka, 33. Ondřej Čumpelík, 35. Tomáš Urban, 38. Jakub Horník, 41. Michal Václavík, 43. Ondřej Cejnar, 45. Ondřej Cejnar; rozhodčí: Vojtěch Kos - Marek Střída; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger 7 - Oliver Sýkora 7; po třetinách: 1:2, 4:1, 2:8;
45:00
Střely po 1. třetině FAT PITE FLORBAL CHODOV - 5 FBC Liberec - 5
45:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Faksy: Zápas se zlomil v okamžiku, kdy jsme začali myslet na svuj výkon. Druhou třrtinu byl chodov lepší, ale zůstali jsme pozitivní a díky dvěma rychlým gólum se nakopli v hlavách . Třetí tř. byla naše.
45:00
Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: Gól do šatny nás ovlivnil víc než bych si přál a na začátku 3. třetiny nám pak ujel vlak a Liberec byl od té doby dominantní. I tak jsme ukázali, že máme do sezóny na čem stavět.
45:00
44:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Cejnar, asistoval Jakub Faksa (7:11).
44:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Robert Petr Koudelka, asistoval Ondřej Štefek (7:10).
42:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Cejnar, asistoval Bartoloměj Smolka (6:10).
41:28
Vyloučen hráč Matyáš Kýr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
40:06
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Michal Václavík, asistoval Bartoloměj Smolka (6:9).
37:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Horník, asistoval Michal Václavík (6:8).
34:02
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Urban, asistoval Ondřej Cejnar (6:7).
32:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Čumpelík, asistoval Jakub Faksa (6:6).
31:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Robert Petr Koudelka, asistoval Antonín Votava (6:5).
31:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Bartoloměj Smolka, asistoval Jakub Horník (5:5).
31:28
30:00
30:00
29:59
24:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Štefek bez asistence (5:2).
22:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matyáš Kýr, asistoval Filip Kovářík (4:2).
18:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Leiš z trestného střílení (3:2).
16:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval Robert Petr Koudelka (2:2).
15:00
15:00
Střely po 1. třetině FAT PITE FLORBAL CHODOV - 2 FBC Liberec -3
15:00
12:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jáchym Valenta, asistoval Filip Kovářík (1:2).
09:09
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Michal Václavík, asistoval Jakub Horník (0:2).
01:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Čumpelík bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Kos a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Oliver Sýkora; hráči v poli: Jakub Horník, Michal Václavík, Jakub Faksa, Ondřej Vyvial, Adam Stýblo
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Jan Štefek, Antonín Mužík, Antonín Votava, Robert Petr Koudelka, Kryštof Šejnost