2:4
1:2
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Štíři Č. Budějovice 5:8
6. Jakub Trojáček, 14. Jakub Trojáček, 26. Matěj Habart, 27. Matěj Habart, 35. Matěj Habart - 1. Matyáš Sirotek, 4. Matyáš Sirotek, 17. Lukáš Bambula, 21. Karel Uhlíř, 23. Karel Uhlíř, 23. Jakub Niček, 35. Matyáš Sirotek, 38. Vojtěch Fišer; rozhodčí: Jan Mucha - Filip Rabiňák; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Adam Hejný 17 - Matěj Brabenec 20; po třetinách: 2:2, 2:4, 1:2;
45:00
komentář trenéra hostů pana Junga: Z naší strany "nemastný neslaný" výkon. Dobré momenty jsme střídali s těmi naprosto šílenými. Je před námi spousta práce. Děkujeme soupeři za zápas, hrál velmi dobře.
45:00
komentář trenéra domácích pana Trojáčka: se soupeřem jsme ze začátku drželi krok, ale zbytečnými chybami jsme obrdželi branky, které se nám již nedařilo vracet. Soupeři děkuji za zápas.
45:00
43:15
brankář Milevska si připisuje monster save, klobouček dolů s tímhle by měl problém i superligový gólman
42:02
přesilovku si zahrají i Štíři
41:53
Vyloučen hráč Matěj Habart družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
40:10
Fišer netrefil prázdnou bránu, tak se z toho až povalil k zemi
39:10
Uhlíř si prokličkoval celou obranu Milevska jen přesné zakončení chybělo
37:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vojtěch Fišer, asistoval Jakub Niček (5:8).
37:02
osamocený Fišer před Milevskou brankou zvyšuje náskok Budějovic
34:50
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Matěj Habart, asistoval Daniel Dolejš (5:7).
34:50
Habart se dokázal prosadit i v přesilovce a kompletuje svůj hattrick
34:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek bez asistence (4:7).
34:31
Sirotek vypíchl balón obránci z Milevska a ze samostatného úniku v oslabení zvyšuje na 7:4
33:55
Milevsko má opět šanci snížit
33:44
Vyloučen hráč Dominik Březina družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:55
Golman Milevska si asi spletl sport a na chvíli si zahrál na fotbalového brankaře
26:32
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Matěj Habart, asistoval Jakub Trojáček (4:6).
26:32
Habart s Trojáčkem rychle snižují na 4:6
25:53
25:53
Habart vyslal raketu na kterou nestačil golman
22:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jakub Niček bez asistence (2:6).
22:46
Štíři odskakují Milevsku už o čtyři branky
22:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Karel Uhlíř, asistoval Matyáš Kouba (2:5).
22:26
Uhlířovu střelu z první by nechytil ani Domča Hašků
20:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Karel Uhlíř, asistoval Vojtěch Fišer (2:4).
20:16
Uhlíř vrací Štírům zpět dvou brankové vedení
16:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Bambula, asistoval Jakub Niček (2:3).