3:0
2:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Tatran Střešovice 7:2
6. Jakub Kárník, 8. Marek Pleskač, 18. Daniel Rozsévač, 20. Lukáš Mervart, 23. Radek Drba, 39. Matyáš Bláha, 42. Michael Wertheim - 1. Marek Jurkulák, 43. Marek Jurkulák; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 5:1 + Vojtěch Panuška OS; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Viktor Hejna 37 - Adam Draslar 6, Tomáš Týc 12; po třetinách: 2:1, 3:0, 2:1;
45:00
Komentář trenéra domácích: Dnes odpracované utkání, ve kterém bylo k vidění velké množství šancí na obou stranách. Jsem rád, že se nám podařilo některé naše šance proměnit, přestože úspěšnost zakončení tak slavná nebyla. Díky vybornému výkonu Vikyho v bráně dnes bereme 3 body. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra hostů: Po poměrně dobře odehrané první třetině pak už jen zmar z naší strany. Pochvala dnes soupeři ze týmový výkon a gólmanovi, který nás vychytal. Díky za zápas
45:00
43:12
Vyloučen hráč Vojtěch Panuška družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
43:12
Vyloučen hráč Vojtěch Panuška družstva Tatran Střešovice - osobní trest.
42:43
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Jurkulák, asistoval Filip Eliáš (7:2).
41:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Wertheim bez asistence (7:1).
38:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Bláha bez asistence (6:1).
38:04
Vyloučen hráč Lukáš Mervart družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za zdržování hry.
37:35
Vyloučen hráč Jakub Šváb družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
35:56
Vyloučen hráč Maxmilián Škoda družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
22:10
Timeout Tatran Střešovice
22:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Radek Drba, asistoval Maxmilián Škoda (5:1).
19:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Mervart, asistoval Vojtěch Andrášek (4:1).
19:38
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Týc družstva Tatran Střešovice
17:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Rozsévač, asistoval Lukáš Mervart (3:1).
15:00
15:00
10:20
Vyloučen hráč Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
07:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Pleskač, asistoval Matyáš Bláha (2:1).
05:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Kárník z trestného střílení (1:1).
03:05
Vyloučen hráč Maxmilián Škoda družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
00:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Jurkulák, asistoval Daniel Péc (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Lukáš Macháček, Adam Kučera, Filip Eliáš, Vojtěch Panuška, Jakub Pluhař
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Matyáš Bláha, Radek Drba, David Martínek, Marek Pleskač, Maxmilián Škoda