5:3
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - BLACK ANGELS YONEX 10:6
8. Tomáš Urban, 10. Tomáš Urban, 13. Štěpán Sázavský, 16. Ondřej Čumpelík, 22. Ondřej Cejnar, 37. Richard Malý, 38. Ondřej Cejnar, 40. Ondřej Vyvial, 41. Ondřej Cejnar, 45. Richard Malý - 13. Matěj Lubas, 16. Daniel Fitzsimon, 19. Jakub Bartušek, 41. Matěj Lubas, 42. Jan Slosiarik, 44. Daniel Fitzsimon; rozhodčí: Marek Střída - Jan Hanzal; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Andreas Vogt 7 - Ondřej Máslo 19; po třetinách: 3:1, 2:2, 5:3;
45:00
Střely po 3. třetině: FBC Liberec - 11, Black Angels - 6
45:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Faksy: Těšil jsem se na pohledný florbal s kvalitním soupeřem. Utkání splňovalo všechny parametry aby bavilo hráče, diváky i trenéry, bohužel se z něj stal od poloviny utkání volejbalový maglajz až všichni zúčastnění jen kroutili hlavou a tak odcházím smutný. Děkuji Andělům že bojovali až do konce.
45:00
Komentář trenéra hostí Pavla Horáka: Děkujeme soupeři za hru.
45:00
44:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Richard Malý, asistoval Jakub Horník (10:6).
43:56
Timeout BLACK ANGELS YONEX
43:21
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Daniel Fitzsimon, asistoval Vít Kašpárek (9:6).
41:24
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Jan Slosiarik, asistoval Matěj Lubas (9:5).
40:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Cejnar, asistoval Jakub Faksa (9:4).
40:09
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Matěj Lubas, asistoval Jan Slosiarik (8:4).
39:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Vyvial, asistoval Ondřej Cejnar (8:3).
37:22
36:56
30:00
30:00
29:43
Vyloučen hráč Ondřej Máslo družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hrubost.
27:55
Vyloučen hráč Petr Kukla družstva FBC Liberec na 2 minuty za vražení zády.
24:55
Vyloučen hráč Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení.
24:55
Vyloučen hráč Michal Mohelník družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hrubost.
24:30
Vyloučen hráč Adam Neuman družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání.
22:43
Vyloučen hráč Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za vražení zády.
22:11
Vyloučen hráč Michal Mohelník družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Cejnar, asistoval Ondřej Čumpelík (5:3).
18:45
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Jakub Bartušek, asistoval Jan Slosiarik (4:3).
15:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Čumpelík, asistoval Ondřej Cejnar (4:2).
15:47
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Daniel Fitzsimon bez asistence (3:2).
12:39
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Matěj Lubas, asistoval Martin Hendrych (3:1).
12:09
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Štěpán Sázavský, asistoval Petr Kukla (3:0).
09:29
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Urban, asistoval Jakub Horník (2:0).
07:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Urban, asistoval Jakub Faksa (1:0).
07:08
Vyloučen hráč Jakub Horník družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Jan Hanzal.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS YONEX: brankář: Ondřej Máslo; hráči v poli: Vojtěch Koštialik, Vít Kašpárek, Daniel Fitzsimon, Filip Penc, Kryštof Schovánek
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Andreas Vogt; hráči v poli: Michal Václavík, Jakub Faksa, Ondřej Vyvial, Adam Stýblo, Jakub Horník