1:3
1:4
- : -

K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice 5:10
4. Petra Bílá, 4. Eva Filipová, 9. Andrea Dernerová, 34. Natálie Janečková, 42. Barbora Sedláčková - 2. Lenka Faltusová, 5. Lucie Želízková, 16. Kateřina Seemannová, 32. Kateřina Vachudová, 38. Kateřina Seemannová, 40. Veronika Kopecká, 52. Michaela Mechlová, 56. Lenka Faltusová, 60. Michaela Mechlová, 60. Lenka Faltusová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Lenka Remešová 22 - Eliška Drbalová 23; po třetinách: 3:3, 1:3, 1:4;
60:00
Střely v třetí třetině: Tatran 15, Židenice 13
60:00
Vyjádření k zápasu najdete zde: rozhovory po utkání
60:00
59:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová z trestného střílení (5:10).
59:34
Dernerová fauluje a Tatran může navýšit skóre trestným střílením.
59:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Kateřina Seemannová (5:9).
58:20
Střelu Urbáškové z otočky Drbalová těsně vyráží.
58:20
Střely na obou stranách, ale Tatranu tam teď padá snad všechno, naopak Židenicím nic.
57:46
Tatran nastřeluje břevno.
55:50
Přestože měly Židenice na konci své přesilovky několik hezkých a nadějných akcí a střel, nepovedlo se jim vstřelit gól a místo toho další obdržely.
55:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová bez asistence (5:8).
55:33
Faltusová naběhla na hřiště rovnou z trestné, dostala se k míčku a dává gól.
55:14
Staňková střílí ze středu z první a těsně míjí bránu.
54:22
Domácí hráčky se zatím bohužel nedostaly k pořádné střele.
53:29
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
53:29
Druhá přesilovka domácích. Doufejme, že bude úspěšnější než ta první.
52:51
Hraje se nahoru dolů a diváci se teď určitě nenudí.
52:18
3 na 1, ale Remešová chytá a drží svůj tým v naději.
51:15
Na jedné straně krásná akce Bílé a Sedláčkové, po chvilce na druhé straně střela Beránkové z půlky, která lízla konstrukci.
51:11
50:32
Seemanová střílí ze vzduchu jen do masky Remešové.
49:54
Židenice teď pálí jednu střelu za druhou.
48:30
Tatran teď okupoval domácí na jejich půlce, naštěstí z toho žádný gól nepadl.
47:20
Pěkná střela Nečasové mírně nad.
46:59
Přesilová hra se domácímu celku moc nedaří, Tatran měl dokonce dva samostatné úniky. Gólům naštěstí Remešová zabránila.
45:52
Hra se začíná přiostřovat a Tatran hraje velmi tvrdě.
45:14
Vyloučen hráč Barbora Zabavská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
45:14
Domácí tým si zahraje přesilovku.
42:33
Staňková kazí Tatranu hezky rozjetý protiútok a ukazuje svoji kvalitu.
41:37
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Petra Bílá (5:6).
41:37
Bára Sedláčková snižuje náskok Tatranu.
40:01
Začíná poslední třetina utkání a domácí hráčky mají 20 minut na to obrátit zápas ve svůj prospěch.
40:00
40:00
Počet střel druhé třetiny: Tatran 8, Židenice 8
40:00
39:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Lenka Faltusová (4:6).
39:12
Protiútok hostí a je z toho další gól Tatranu. Takový konec třetiny si domácí hráčky asi nepředstavovaly.
37:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Kateřina Vachudová (4:5).
37:34
Nízká střela Seemanové končí v síti domácí golmanky a Tatran se dostává do vedení.
34:50
Janečková v další střelecké pozici bohužel jen do klína golmanky.
33:18
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Eva Nečasová (4:4).
33:18
Nedáš, dostaneš. Seemanová nastřeluje tyčku, po té míček získavají Židenice, Janečková dostane od Nečasové nahrávku až za obranu Tatranu a ukázkovou kličkou na backhand překonává Drbalovou.
32:30
Beránková střílí pouze do bloku domácí Staňkové.
31:20
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Vachudová, asistoval Kateřina Seemannová (3:4).
31:20
2 na 1, Vachudová dostává ukázkovou nahrávku od Seemanové a je z toho další gól Tatranu.
31:11
Míček poskakuje před bránou Drbalové, ale nikomu se nepovedlo ho dostat až do brány.
30:10
Urbášková posunuje míček ze středu na Romančákovou, její pěknou střelu tahem ale golmanka vyráží.
28:50
Dernerová okradla hostující hráčku o míček těsně před bránou, trefuje ale jen boční síťku.
27:40
Střelu Faltusové blokuje Sedláčková těsně před brankou.
25:40
Židenice se dostaly z podtlaku Tatranu, lobem dopředu si ale bohužel moc nepomohly a Tatran opět drží míček.
25:21
Rozehrávka Tatranu od pravého mantinelu končí nepřesnou střelou Seemanové
24:43
Hraje se na polovině domácích.
24:10
Protiútok domácích končí jen letící florbalkou jedné hráčky Tatranu.
23:05
Střela Želízkové letí daleko od brány.
21:55
Domácí pod tlakem, Remešová ale úspěšně zabraňuje dalším několika pokusům Tatranu.
20:32
Remešová chytá střelu Hermannové z půlky.
20:00
20:00
Střely za první třetinu: Tatran 8, Židenice 7
20:00
19:52
O poslední střelu třetiny se postarala Dernerová, která bohužel netrefuje bránu.
19:00
Poslední minuta první třetiny, Židenice hru uklidňují a střídají.
17:35
Židenice rozehrávají před bránou Tatranu, Drbalová chytá.
16:54
Vachudová prošla středem přes dvě hráčky, její střelu po zemi a následné dorážky má domácí golmanka pod kontrolou.
16:41
Nečasová faulována na mantinelu a rozehrávají Židenice.
15:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Denisa Billá (3:3).
15:36
Tatran využívá první přesilovku zápasu.
14:47
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
14:15
Tatran v šesti. Domácí Indrová si půjde brzy odpočinout na trestnou.
13:00
Nečasová posílá krásný kros na Pravcovou, ta bohužel přestřeluje.
11:52
Faltusová nahrává před bránu Remešové, domácí obrana naštěstí stihla střelu zablokovat.
10:45
Hraje se nahoru dolů a je vidět, že dnes oba týmy chtějí vyhrát.
08:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Šárka Staňková (3:2).
08:49
Šárka Staňková jako vždy úžasná. Na půlce hřiště zachytla výhoz pražské golmanky, nahrála na levý mantinel Dernerové, která svojí nekompromisní střelou do levé šibenice přidává třetí gól Židenic.
08:05
Další zákrok pro domácí golmanku, která vyráží střelu a následně i dorážku.
07:20
Po faulu Tatranu Židenice rozehrávají a dostávají se na půlku hostí.
06:20
Tatran se rychlým posunutím po mantinelu dostává na půlku Židenic, střelu od mantinelu ale Remešová nekompromisně chytá.
04:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Veronika Kopecká (2:2).
04:50
Volná Želízková před bránou střílí druhý gól Tatranu.
03:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Filipová, asistoval Andrea Dernerová (2:1).
03:20
Židenice odpovídají rychlými dvěma góly. Pro střelkyni prvního gólu Židenic, Petru Bílou, se jedná o první branku v extralize žen. Gratulujeme :)
03:15
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petra Bílá, asistoval Kamila Pravcová (1:1).
01:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Veronika Kopecká (0:1).
01:35
Standardka z rohu a Tatran se ujímá vedení.
00:52
Střela Vachudové pouze do bloku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Lenka Faltusová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Nikola Hermannová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Martina Indrová, Eva Smutná, Andrea Dernerová, Eva Filipová
00:00
Dobrý den, milí diváci, vítám vás u přenosu druhého kola extraligy žen a prvního domácího zápasu Židenic, které se dnes představí proti pražskému Tatranu. Věříme, že se bude na co dívat a zápas přinese spoustu zajímavých akcí