1:3
3:4
- : -

TJ Jablonné nad Orlicí - Bulldogs Brno 5:12
1. Veronika Kyšková, 22. Barbora Marková, 43. Klára Konečná, 51. Veronika Kyšková, 56. Sabina Mikysková - 2. Anna Brucháčková, 6. Veronika Machálková, 10. Anna Brucháčková, 13. Markéta Vlčková, 19. Adéla Spoustová, 35. Markéta Vlčková, 37. Markéta Vlčková, 40. Adéla Mikšlová, 43. Adéla Mikšlová, 45. Veronika Stuchlíková, 55. Liliana Bolfová, 59. Klára Porhajmová; rozhodčí: Filip Neumann - Jan Čečetka; vyloučení: 6:2; využití: 0:3; diváků: 16; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 15, Markéta Rundštuková 18 - Lenka Richterová 13; po třetinách: 1:5, 1:3, 3:4;
60:00
Komentář trenéra domácích D. Gruse: Soupeř byl jednoznačně lepší, přístup některých hráček není na úrovni nejvyšší juniorské soutěže.
60:00
Komentář trenéra hostů 4:30 vstávat a v 10:00 hrát je pro organismus těžké. I přes první obdrženou branku jsme měli zápas pod kontrolou, golu mohlo být zdaleka více obdržených méně. Děkujeme domácím za přijetí
60:00
59:59
Střely Jablonné : Bulldogs - 7 : 12
59:57
Standartní situace hostů na útočné polovině. Stihnou přidat ještě jeden gól?
58:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Klára Porhajmová, asistoval Adéla Mikšlová (5:12).
58:12
Odražená střela a dorážka. K radosti hostů končí v brance
56:37
Hráčky Jablonného se vzchopily, popadly druhý dech a odstřelují teď branku protivníků.
55:58
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Sabina Mikysková, asistoval Veronika Kyšková (5:11).
54:15
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Liliana Bolfová, asistoval Anna Brucháčková (4:11).
52:41
Vyloučen hráč Barbora Marková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
52:41
Situace 5 na 3 tentokrát na druhé straně. Budou mít Bulldogs víc štěstí?
52:22
Vyloučen hráč Petra Macháčková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
50:55
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Veronika Kyšková bez asistence (4:10).
50:55
Podařilo! Tak už jen 6. Pojďte holky, zaberem!!!
49:39
GOOOL!!! Bohužel pro domácí po písknutí rozhodčích. Podaří se holkám snížit?
48:21
Zmatek před brankou hostů
47:49
Střela Tomkové z půlky....golmanka chytá
46:14
Marková se krásně vymotala z rohu a nabídla balonek před branku, nikdo ale přihrávku nečekal a akce tak skončila protiútokem hostů
44:54
Únava už je znát. Holky se ale nevzdávají, držme jim palce až do konce
44:44
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Veronika Stuchlíková, asistoval Kristýna Černá (3:10).
42:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adéla Mikšlová, asistoval Markéta Vlčková (3:9).
42:13
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Klára Konečná, asistoval Veronika Kyšková (3:8).
41:40
Bulldogs zkouší jednu krosovku za druhou. Golmanka Jablonného svůj tým drží
40:01
Vyloučen hráč Adéla Kosková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
39:59
Střely Jablonné : Bulldogs - 5 : 13
39:01
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adéla Mikšlová, asistoval Anna Brucháčková (2:8).
36:45
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Markéta Vlčková, asistoval Veronika Machálková (2:7).
36:00
Vyloučen hráč Veronika Kyšková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
34:18
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Markéta Vlčková, asistoval Klára Porhajmová (2:6).
26:21
Omlouváme se, ale trápí nás menší problémy s připojením.
21:01
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková, asistoval Andrea Tomková (2:5).
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Markéta Rundštuková družstva TJ Jablonné nad Orlicí
20:00
20:00
19:59
Střely Jablonné : Bulldogs - 6 : 20
18:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adéla Spoustová bez asistence (1:5).
16:38
Obrovská šance hostů. Němcová před prázdnou brankou však skákající míček netrefuje
16:04
Stejná situace na druhé straně. Taktéž bez výsledku
15:21
Jablonné rozehrává z rohu na soupeřově polovině. Podaří se jim snížit?
12:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Markéta Vlčková, asistoval Liliana Bolfová (1:4).
12:47
09:33
Vyloučen hráč Monika Dolečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
09:26
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Brucháčková bez asistence (1:3).
08:39
Vyloučen hráč Anna Sigmundová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:37
Vyloučen hráč Markéta Vlčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
07:48
Kyšková kličkuje, ale ne a ne se vymotat
05:21
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Veronika Machálková, asistoval Lucie Němcová (1:2).
01:57
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Brucháčková, asistoval Klára Porhajmová (1:1).
01:20
Snaha o rychlou odpověď Bulldogs končí v rohu domácích
00:44
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Veronika Kyšková, asistoval Klára Konečná (1:0).
00:01
Úvodní vhazování vyhrává Jablonné
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Jan Čečetka.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Lenka Richterová; hráči v poli: Daniela Oplatková, Veronika Stuchlíková, Adéla Spoustová, Kristýna Černá, Bára Machálková
00:00
Line-up domácích TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Nikola Dlouhá; hráči v poli: Klára Konečná, Veronika Kyšková, Kristýna Vondráčková, Barbora Marková, Petra Macháčková