1:0
1:3
0:1

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5p
2. Nela Kočvarová, 9. Lidija Luklynska, 31. Kateřina Strnadová, 50. Kateřina Strnadová - 15. Karolína Sovadinová, 41. Jana Horečková, 42. Adéla Feiková, 43. Vendula Podsedníková, 62. Adéla Mozdřenová; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Monika Benková 22 - Simona Pytlíková 29; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:3, 0:1;
65:01
Komentář trenérky 1.SC TEMPISH Vítkovice Lenky Kubíčkové: Juniorský zápas, jak má být, včetně emocí a pěkných individuálních momentů. V klíčových situacích nás podržela gólmanka a nakonec rozhodla o něco větší vůle, fyzická připravenost a zpřesněná koncovka. Díky soupeři za velmi kvalitní duel a prověrku do dalších utkání.
65:00
Střely v prodloužení FbŠ Bohemians x 1. SC TEMPISH Vítkovice 0 : 1
65:00
Komentář trenérky domácích D.Steinbachové: Druhý kvalitní zápas za víkend, většinu času jsme plnily pokyny a dělaly co měly. Osudným se nam stal nástup do třetí třetiny. Jsme na začátku cesty, nedostatky postupně budeme odstraňovat, ať jsme na konci nejsilnější. Díky soupeři za zápas.
61:16
61:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Mozdřenová bez asistence (4:5).
58:39
Bohemácké hráčky to zkouší z každého úhlu, body by to byly cenné, ale zatím se prostřelit Simonu Pytlíkovou nedaří
57:48
Timeout FbŠ Bohemians
56:43
Vyloučen hráč Nikola Liberdová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
56:43
Kateřina Strnadová a Veronika Mandíková vybojovaly v polovině hřiště u mantinelu míček. Kačka jde do útoku a vítkovické hráčce nezbývá nic jiného než faulovat pokud nechtějí dostat gól
55:15
Bohemačky kombinují na své polovině, tyto vteřiny jsou cenné
54:45
Vyloučen hráč Nela Kočvarová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
54:45
Jana Hořečková je zastavena zelenobílou Nelou Kočvarovou a jde na 2 minuty
53:23
Vítkovická trenérka opět sportovně přiznává, že míček šel do zámezí od jejich hráčky a rozhodčí mění verdikt
52:48
Monika Benková vyráží další ránu z hokejek Vítkovic
51:11
Aneta Faltová opět v šanci, míček letí snad milimetr od tyče
49:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Lucie Hernandezová (4:4).
49:56
Dvojice Strnadová Hernandezová si několikrát proměnily míček mezi sebou, Strnadová střílí a síť se vlní, je vyrovnáno
49:22
I Bohemians si vytváří gólové šance, Aneta Faltová střílí břevno
48:48
Nikola Liberdová opět zkouší střílet na branku Bohemians, rána není přesná a jde mimo
48:01
Lidija Luklynská vběhla do rány Laury Pruskové, schytala to do kotníku, tohle asi bolelo
46:26
Monika Benková z Bohemians se tedy tuto třetinu v bráně nenudí, odvrací další šanci Vítkovic
44:54
Lucie Hernandezová těsně u brankářky čeká zda bude mít šanci dorazit, brankářka Vítkovic je rychlejší a míček chytá do dlaní
43:50
Sofie Skalíková probíhá skoro celé hřiště podél mantinelu, posílá míček směrem k sestře, ta jím trefuje pouze gólmanku Vítkovic
42:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Podsedníková, asistoval Nikola Liberdová (3:4).
42:01
Tak tento začátek třetiny si Bohemačky za rámeček nedají. Vítkovice se dvěma góly nabudily a stříjejí vzápětí třetí
41:33
Laura Prusková zakončuje tak jakoby byla na odpališti golfového hřiště
41:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Feiková, asistoval Nela Martiníková (3:3).
41:02
Za půl minuty padly hned 2 góly a oba do sítě Bohemians
40:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková bez asistence (3:2).
37:45
Barbora Mozdřenová u pravé tyče se snaží procpat míček do svatyně Bohemians, Monika Benková je opět na svém místě
36:58
Vítkovickým hráčkám se ani tato přesilovka nepovedla a gól nepadl
34:58
Vyloučen hráč Anežka Smočková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vražení zády.
34:49
Máme ve hře i rozhodčí, nestačil před rychlou nahrávkou uskočit, musí být buly. Vítkovické hráčky sportovně vrací míček Bohemians
34:06
Vendula Podsedníková je napomínána rozhodčím. Její komentáře i hra jsou poněkud na hraně
33:37
Jana Hořečková v modrém dresu rozehrává v rohu u bohemácké branky, brankářka Monika Benková je nucena zakročit
32:48
Veronika Štajnerová si chce připsat také bod do statistik, snaží se, ale střílí vysoko nad
30:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Nela Kočvarová (3:1).
30:53
Je tu další útok v podání Kateřiny Strnadové a Bohemians střílí ve vlastním oslabení gól
30:38
V oslabení krásně vybojovala Karolína Mezerová děrovanou kuličku, posílá ho k Emílii Skalíkové - ta ale promáchla na prázdno
29:50
Nikola Liberdová se napřahuje, ale míček míjí, z toho gól nebude
29:25
Vyloučen hráč Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
29:25
Ozývá se cinkot hokejek a na trestnou lavici si jde odpočinout hráčka FbŠ Bohemians Kristýna Dvořáková
28:18
Souboj u mantinelu končí lépe pro Karolínu Mezerovou
27:49
Další střela v podání zelenobílých - Veronika Štajnerová trefuje brankářku do hrudi
27:01
Nele Kubalčíkové sjel míček z čepele a ujímá se ho protihráčka Kateřina Strnadová, která je během vteřiny zastavena obranou Vítkovic
26:21
Karolína Mezerová se snaží zakončit ze vzduchu hodně těžkou přihrávku, nedaří se a míček končí za mantinelem
24:56
Dvě obrovské šance hráček v zelenobílém, nejdříve Tuncelová a po té ihned Bímová, ani jedna nekončí v síti
23:54
Nela Martiníková prověřuje gólmanku FbŠ - ta nohou vyráží
22:41
Tereza Matýsková střílí prudkou střelu, do které se vrhá Veronika Štajnerová a blokuje jí
19:52
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Kateřina Strnadová.
19:52
Dneska se to nájezdy jen hemží, opět nedovoleně zastavená hráčka Bohemky a potřetí jdou zelenobílé na trestné střílení
19:19
Nádherný přesun brankářky Bohemky, kterým likviduje jistý gól
18:11
Rozhodčí vysvětlují situaci vítkovické hráčce proč pískají. Jejich trenérka to komentuje ze střídačky
17:16
Vyloučen hráč Veronika Štajnerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:16
Při rozehrávce Veronika Štajnerová neudržela dostatečnou vzdálenost od vítkovické hráčky a rozhodčí to posuzují 2 minutami na trestné lavici
17:09
Nyní se delší dobu Vítkovice drží na svojí polovině a snaží se najít cestu vpřed, Bohemačky ale otravují jak jen to jde
16:03
Kačka Strnadová krásně vybojovala míček a snaží se projít obranu Vítkovic
14:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolína Sovadinová, asistoval Laura Prusková (2:1).
14:46
Tentokrát hráčky Vítkovic děrovaný míček za záda brankářky dostaly a stav je 2:1
14:14
Nepříjemná střela z dálky od Terezy Smetanové, brankářka Bohemians toho moc vidět nemohla
13:09
Hráčky Bohemians se dnes snaží poslouchat trenéry na slovo a plní jejich pokyny jak nejlépe mohou
11:56
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Lidija Luklynska.
11:56
Rozhodčí pískají výhodu pro Vítkovice, v zápětí míček ztrácí a Bohemians jdou do rychlého útoku. Hráčky Vítkovic, ale likvidují střelu v brankovišti a je tu další nájezd
11:11
Hráčka Vítkovic Tereza Matýsková se snaží zakončit, střelu blokuje Barbora Šimůnková
10:08
Máme tady menší přerušení - gólmanka Bohemians se střetla se svou vlastní hráčkou, po chvilce nasazuje helmu a hraje se dál
09:44
Nela Martiníková střílí vysoko nad bránu Moniky Benkové z chumlu, který se vytvořil před brankovištěm
08:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lidija Luklynska z trestného střílení (2:0).
08:37
Kateřina Strnadová jde sama na branku, je nedovoleně zastavena a rozhodčí kříží ruce nad hlavou - bude nájezd
06:43
Krásná akce Bohemians v podání Mandíkové, Strnadové a Kočvarové na tři ťuknutí, bohužel Mandíková míjí
05:55
Aneta Faltová zastavuje čistě Adélu Feikovou z Vítkovic těsně před bohemáckou brankou, tohle zavánělo gólem
04:53
Vendula Podsedníková se ocitá sama před brankou, střílí dělovku avšak vedle
04:23
Karolína Sovadinová v krásné pozici těsně před brankou nestačila zpracovat míček a posílá ho směrem k protihráčce
03:19
Aneta Faltová probíhá hřiště, zakončuje, brankářka Vítkovic chytá
01:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Nela Kočvarová, asistoval Veronika Mandíková (1:0).
01:22
Nela Kočvarová dostává backhandovou přihrávku od Veroniky Mandíkové, střílí z první a první gól utkání je tam
00:56
První střela na branku v tomto zápase v podání Vítkovic z hokejky Nikoly Liberdové jde vedle
00:01
Po prvním hvizdu se míčku ujímají hráčky Bohemky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Zeman a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Anna Dobešová, Tereza Matýsková, Nikola Liberdová, Jana Horečková, Vendula Podsedníková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Monika Benková; hráči v poli: Sofie Skalíková, Veronika Štajnerová, Emilie Skalíková, Anežka Smočková, Karolína Mezerová
00:00
Dobrý den, vítáme Vás po nedělním obědě v hale na pražském Jižním Městě na zápase 2. kola 1. ligy juniorek. Dnešními domácími jsou FbŠ Bohemians a hosté přijeli až z Vítkovic.
00:00
Pro ilustraci nabízím přehled včerejšího prvního hracího dne. Tým FbŠ Bohemians hostil ostravské FBC. Byla to přetahovaná o gól, kde úspěšnější byl tým Ostravy. Vítkovice si udělaly výlet do Světlé nad Sázavou, kde nasázely 10 branek. Tým Světlé dokázal odpovědět pouhými 3 góly a tak i tým Vítkovic si z českých luhů a hájů, stejně jako Ostrava, odvezl zpět na Moravu 3 body