4:0
4:2
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Panthers Praha 11:8
6. Laura Vytrhlíková, 11. Anna Rumlová, 19. Jana Krejčová, 22. Tereza Šalátová, 22. Tereza Šalátová, 28. Laura Vytrhlíková, 34. Sára Bartschová, 44. Veronika Kundertová, 49. Tereza Šalátová, 54. Sára Bartschová, 57. Sára Bartschová - 7. Lenka Zelingerová, 15. Lucie Retová, 17. Lenka Zelingerová, 20. Lenka Zelingerová, 20. Šárka Hromková, 20. Lucie Retová, 45. Agáta Saffertová, 49. Agáta Saffertová; rozhodčí: Petr Neumaier - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Tereza Kalousová 11, Aneta Švátorová 23 - Monika Rožumbergová 27, Tereza Rožumbergová 3; po třetinách: 3:6, 4:0, 4:2;
60:00
komentář trenéra Bivojek (P. Jiří Ondráček): Dnes zápas, který diváci milují a trenéři z něho šediví, tolik gólů a zároveň neproměněných nájezdů nepamatuju. Mým holkám gratuluji nejen k výkonu od druhé třetiny, ale take za nezměrnou bojovnost a cestou za cílem zvítězit. Soupeřkám děkuji za utkání .
60:00
komentář trenéra Panthers (p. Lukáš Jenšík): Zmar!! Bída!! Utrpení!! Jinak se zápas hodnotit nedá. Dokud nezačnem trénovat vyhrávat se nedá. Díky soupeři zá fair play zápas.
56:13
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Sára Bartschová bez asistence (11:8).
55:43
Zelingerová se proráží přes polovinu hřiště na domácí půdu
53:44
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Sára Bartschová, asistoval Tereza Šalátová (10:8).
53:20
Vytrhlíková využívá chybu hostujícího týmu a jede sama na bránu kterou přestřeluje
53:10
Panthers kombinují na domácí polovině ale Švátorová neustále v pozoru a nic jim nepouští
51:56
Bivojky si teď pár minut užijí hru ve třech
51:41
Vyloučen hráč Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
51:23
Vyloučen hráč Anna Rumlová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:53
Bartschová využívá místa přímo ze středu hřiště a střílí na Rožumbergovou
49:50
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
49:50
Vyloučen hráč Lenka Zelingerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Agáta Saffertová, asistoval Karina Grenová (9:8).
48:15
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Šalátová bez asistence (9:7).
44:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Agáta Saffertová bez asistence (8:7).
44:36
Ani jeden z týmů i přesto že už je třetí třetina tak nepolevují
43:08
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Veronika Kundertová bez asistence (8:6).
35:48
Vytrhlíková nahrává do běhu Weissové která míček hned bere a jede na bránu ale bohužel míček přeskakuje bránu
33:11
32:28
Procházková stráží na domácí polovině a čeká až dostane šanci vzít si míček
30:20
Panthers i přes oslabení se chopili šance a zkouší útočit na domácí tým
29:10
Vyloučen hráč Veronika Trenklerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
27:33
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Tereza Šalátová (6:6).
27:11
Weissová ukazuje krásný únik, míček si veze po mantinelu ale míček jí nakonec ujíždí z florbalky
25:18
Saffertová neustále čeká přímo před bránou domácího týmu na přihrávku
24:34
Trenklerová blokuje Kundertovou na mantinelu
22:30
Rumlová přihrává Bartschové z rohu na hostující polovině přímo před bránu a spoluhráčky doklepávají míček na Rožumbergovou
21:25
Šalátová lape po každé šanci na gól
21:18
21:06
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Šalátová, asistoval Laura Vytrhlíková (4:6).
19:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Agáta Saffertová (3:6).
19:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Šárka Hromková, asistoval Adéla Procházková (3:5).
19:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lenka Zelingerová, asistoval Lucie Retová (3:4).
18:29
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Jana Krejčová bez asistence (3:3).
18:28
Bartschová si bere míček ze středu a využívá šanci na gól která jí nakonec vyšla z úhlu i přesto že Rožumbergová byla připravena
17:56
Panthers se stáhly na půlku domácích a snaží se kombinovat mezi Bivojkami
16:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lenka Zelingerová, asistoval Adéla Vlčková (2:3).
15:22
Hra je velmi vyrovnaná a je vidět že v obou týmech to nechce ani jedna strana nechat protihráči zadarmo
14:33
13:12
Kundertová přihrává ze středu balónek Bartschové a ta přihrává spoluhráčce před bránu hostující akorát protihráčky blokují před bránou
12:05
Zelingerová na středu dělá otočku ale míček jí ujíždí hra se obrací ve prospěch domácích
10:16
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Anna Rumlová, asistoval Sára Bartschová (2:1).
09:10
Saffertová tlačí u mantinelu na Větrovskou a ta poté padá k vlastní střídačce
07:20
Retová utíká domácím hráčkám ale Kalousová je pozorná a tak střelu postřehla
06:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lenka Zelingerová, asistoval Agáta Saffertová (1:1).
05:35
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Leona Tancošová (1:0).