1:0
0:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice 2:5
17. Veronika Křečková, 32. Barbora Klinerová - 9. Karolína Judová, 17. Barbora Lovíšková, 45. Barbora Břešťálová, 46. Radka Korbelářová, 58. Kateřina Moravcová; rozhodčí: Ondřej Jícha - Šimon Kořínek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Nicola Králová 24, Nicola Králová -2 - Monika Šolleová 26; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:3;
60:01
Komentář trenérky domácího týmu Anet Jarolímové: Od začátku nastavené slušné tempo, dobrá práce i v útoku, škoda neproměněnných šancí. Děkujeme soupeři
60:00
Komentář trenéra hostí pana Marka Michálka: Čím více takových zápasů tím pro rozvoj hráček lépe. První třetina oťukávácí, druhou jsme si nechali otrávit a třetí byla podle představ. Děkujeme soupeři za utkání a tešíe se na odvetu.
60:00
57:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Moravcová bez asistence (2:5).
57:25
Střídání brankáře. Nový brankář Nicola Králová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
57:25
Tatran zvyšuje vedení gólem do prázdné brány.
45:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Radka Korbelářová bez asistence (2:4).
45:25
Tatran přidává další gól po chybě domácích hráček v obranném pásmu.
44:24
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Alice Hejzlarová (2:3).
44:24
Tatran opět odskakuje do jednobrankového vedení.
32:20
O pár vteřin později se domácí opět dotávají do velké šance. Svojí příležitost, dostat se do vedení, však nevyužívají.
31:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová bez asistence (2:2).
31:49
Chodov srovnává krok.
27:20
Křečková trefuje ze samostatného úniku pouze hostujíci brankářku.
26:03
Hostující hráčka zůstáva ležet za mantinelem.
25:52
Domácí v plném počtu.
24:50
Přesilovka zatím bez větší šance.
23:52
Vyloučen hráč Lucie Bohumínská družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině 12:13
19:59
V první třetině bylo k vidění velmi mnoho akcí na obou stranách, ale po první části mají větší důvod k radosti hráčky Tatranu.
16:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Veronika Křečková bez asistence (1:2).
16:29
Křečková v samostatném úniku nekompromisně.
16:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Lovíšková bez asistence (0:2).
09:20
Na obou stranách se hraje velmi důrazně, ale rozodčí jsou stále vklidu.
08:36
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Judová bez asistence (0:1).
08:21
Hostující kapitánka ve velké šanci netrefuje bránu.
06:35
Hraje se ve velkém tempu.
04:13
První nebezpečné šance i na straně Tatranu, ale skóre se zatím nemění.
03:40
První velké šance zápasu měl chodov, ale hostující brankářka zatím neomylná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Barbora Břešťálová, Karolína Stůjová, Barbora Lovíšková, Karolína Judová, Alice Hejzlarová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Nicola Králová; hráči v poli: Dominika Horáčková, Barbora Chmelařová, Klára Pabiánová, Kristýna Jirásková, Nela Simmerlová
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u pražského derby mezi Chodovem a Tatranem Střešovice. Oba týmy zahájily sezónu vítězstvím. Tatran deklasoval Mladoboleslavskou akademii poměrem 0:24 v neprospěch domácího týmu. Chodov včera vyhrál nad týmem Black Angels 9:1. Věřme tedy, že tento zápas bude atraktivní a přinese spoustu gólů a radosti ze hry.
00:00
Oba týmy už se rozcvičují a nelze si nevšimnout, že na obou stranách chybí zkušenější hráčky, které dnes hrají své zápasy za ženské A týmy.