6:0
6:1
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FB Hurrican Karlovy Vary 18:2
4. Jan Nachtmann, 5. Matěj Vosátka, 10. Lukáš Vašíček, 12. Matěj Vosátka, 16. Tomáš Trnka, 20. Lukáš Vašíček, 22. Lukáš Vašíček, 25. Jan Nachtmann, 27. Vojtěch Bílek, 30. Filip Folauf, 30. Vojtěch Bílek, 38. Vojtěch Bílek, 41. Filip Folauf, 44. Filip Folauf, 48. Lukáš Vašíček, 50. Vojtěch Bílek, 58. Tomáš Trnka, 60. Vojtěch Bílek - 5. Ondřej Ančinec, 43. Adam Zahraj; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 0:2 + Tomáš Petrilak 5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 10 - Martin Mičiak 27, Tomáš Heimerle 14; po třetinách: 6:1, 6:0, 6:1;
60:00
Střely po 3. třetině: 20:5
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Romana Jandy: Zapracovali jsme na obraně a pohybu směrem dopředu, což bylo znát. I když tam jsou stále detaily, na kterých musíme pracovat, tak si hráči zaslouží pochvalu. Jsem rád, že si zastříleli a doufám, že to přenesou i do zítřejšího utkání. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Vyjádření trenéra hostujícího týmu: Miroslav Závora: Dnes jsme zápas nechytli od prvních minut, nedokázali jsme včas reagovat na soupeře . Musíme se z chyb poučit , zítra nás čeká rozhodují zápas. Děkuje za zápas .
60:00
59:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Filip Folauf (18:2).
59:44
Bílek využil přihrávky a propálil brankáře.
58:53
Ančincova střela končí v rukavici gólmana.
57:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Trnka, asistoval Lukáš Trnka (17:2).
57:03
Bratři Trnkovi skvěle spolupracovali a výsledkem je míček v brance Karlových Varů.
54:48
Míček teď střídá obě strany. Jednou útočí Bohemians, pak Karlovy Vary.
53:32
Další šance na branku od Karlových Varů, kterou Nöbauer ale nakonec neproměnil.
51:53
Obrovská šance Karlových Varů na gól. Střela však nakonec letěla mimo branku.
50:25
Dlouhá střela přes celé hřiště od Karlových Varů skončila v rukavici gólmana Linharta.
49:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Lukáš Trnka (16:2).
49:13
Brankář Heimerle vyhytal první 3 střely, ta čtvrtá od Bílka už byla nad jeho síly.
47:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Vašíček, asistoval Jakub Zavřel (15:2).
47:55
Brankáři proklouzl míček přímo mezi nohama.
45:17
Bohemians znovu přebírají dominanci na hřišti.
44:25
Karlovy Vary se dostaly do útoku.
43:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Tomáš Otcovský (14:2).
43:27
Folauf trefil branku z levé strany.
42:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj bez asistence (13:2).
42:44
Zahraj využil příležitosti a trefil gól.
42:07
Karlovy Vary se dostaly do útoku, nakonec ale bez gólu.
40:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Vojtěch Bílek (13:1).
40:21
Spolupráce hráčů Folaufa a Bílka evidentně dobře funguje.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Heimerle družstva FB Hurrican Karlovy Vary
37:02
Folauf nahrál od levého mantinelu přes hřiště Bílkovi a Bíelk trefil gól z druhé strany.
35:20
Bohemians využívá přesilovky a drží si míč víceméně pod kontrolou.
32:59
Zahraj využil šance a mohl zaútočit, nakonec ale bez branky.
31:04
Vyloučen hráč Tomáš Petrilak družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
31:04
Vyloučen hráč Tomáš Petrilak družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 5 minut za neuvedení v sestavě.
29:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Tomáš Otcovský (11:1).
29:14
Vyloučen hráč Daniel Grulich družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
29:14
Bohemians teď čekají 2 minuty přesilovky.
29:09
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Lukáš Trnka (10:1).
26:47
26:47
Skvělá přihrávka od levého mantinelu a Bílek jen doklepl míček do branky.
26:39
Bohemians jasně dominují na hřišti. Míček jen zřídka opuští polovinu Karlových Varů.
24:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Nachtmann, asistoval Tomáš Trnka (8:1).
24:52
Nachtman objevil mezeru v obraně a trefil branku bez nejmenších problémů.
23:21
Brankář Linhartu ukázal, že dokáže zároveň podávat upadlou florbalku protihráči a chytat míček
21:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Vašíček, asistoval Vojtěch Bílek (7:1).
21:22
Vašíček trefil brankou z těsné blízkosti dírou mezi hráči Karlových Varů.
20:01
První buly 2. třetiny vyhráli Bohemians.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: 22:5
19:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Vašíček, asistoval Filip Folauf (6:1).
19:52
Bohemians dalším gólem potvrzuje svoji dominanci v první třetině.
19:00
Karlovým Varům nevyšla další šance na branku.
15:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Trnka, asistoval Jan Nachtmann (5:1).
15:35
Trnka trefil brankou krásnou střelou zprava.
15:19
Karlovy Vary se dostaly do útoku. Nakonec ale bez gólu.
13:46
Hráči Bohemians jsou teď mnohem útočnější než Karlovy Vary.
11:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Ondřej Kroužek (4:1).
11:06
Kroužek nahrál Vosátkovi a Vosátka jen doklepl míček přímo do branky.
09:16
08:14
Brankář Mičiak vychytává jednu střelu za druhou.
04:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Adam Zahraj (2:1).
04:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka bez asistence (2:0).
04:48
Ančinc šťastnou střelou z prostředka trefil branku.
04:48
Hráč Vosátka trefil branku ze středu hřiště.
03:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Nachtmann, asistoval Adam Balík (1:0).
02:00
První střídání, zatím bez gólu.
00:01
Úvodní buly vyhráli hráči Bohemians (domácí)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Martin Mičiak; hráči v poli: Petr Nöbauer, Ondřej Ančinec, Štěpán Maaz, Adam Zahraj, Vojtěch Bigas
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Lukáš Trnka, Lukáš Vašíček, Tomáš Otcovský, Vojtěch Bílek, Filip Folauf
00:00
Vítejte u 5. kola CE soutěže juniorů. Do tohoto utkání nastupují FbŠ Bohemians DDM Praha 7 a FB Hurrican Karlovy Vary.