0:4
1:4
- : -

FBC Česká Skalice - FBC Trutnov (DTJ) A 1:11
31. Filip Svatoš - 13. Martin Mečíř, 14. Pavel Bartoš, 15. Martin Mečíř, 20. Tomáš Jakl, 23. Pavel Bartoš, 27. Matyáš Rolenec, 29. Matěj Strnad, 31. Tomáš Jakl, 39. Matěj Strnad, 43. Martin Mečíř, 43. Pavel Bartoš; rozhodčí: Daniel Suchý - Jitka Romančáková; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Jakub Knittel 37 - Jan Charouz 27; po třetinách: 0:3, 0:4, 1:4;
45:00
Střely ve třetí: Česká Skalice 9, Trutnov 18
45:00
Střely celkem: Česká Skalice 28, Trutnov 48
45:00
43:41
Vyloučen hráč Lukáš Fidler družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
42:55
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Pavel Bartoš, asistoval Petr Bartoš (1:11).
42:25
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Martin Mečíř, asistoval Matěj Strnad (1:10).
38:43
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Matěj Strnad, asistoval Matyáš Rolenec (1:9).
35:23
Vyloučen hráč Lukáš Fidler družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za špatné střídání.
30:43
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Tomáš Jakl, asistoval Pavel Bartoš (1:8).
30:29
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil Filip Svatoš, asistoval Jan Šulc (1:7).
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině: Česká Skalice 11, Trutnov 16
30:00
28:30
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Matěj Strnad, asistoval Martin Mečíř (0:7).
26:31
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Matyáš Rolenec, asistoval Martin Mečíř (0:6).
25:43
Vyloučen hráč Jan Pábel družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
22:52
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Pavel Bartoš, asistoval Jiří Václavík (0:5).
19:55
15:00
15:00
Střely ve první třetině: Česká Skalice 8, Trutnov 14
15:00
14:16
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Martin Mečíř, asistoval Matyáš Rolenec (0:3).
13:13
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Pavel Bartoš, asistoval Tomáš Jakl (0:2).
12:27
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Martin Mečíř, asistoval Ondřej Šanda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ) A: brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Matyáš Rolenec, Petr Šťastný, Ondřej Šanda, Matěj Strnad, Martin Mečíř