1:1
- : -
FBC DYNAMIS

TJ Sokol Kostelec nad Labem - FBC DYNAMIS 4:5pn
2. Tomáš Kratochvíl, 22. Tomáš Kratochvíl, 23. Tomáš Kratochvíl, 34. Tomáš Kratochvíl - 12. Michael Harmach, 21. Martin Bezchleba, 21. David Martynek, 29. Michael Harmach, N Lukáš Chramosil; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Karel Hlinka; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Kamil Polman ? - Jakub Šotola ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1;

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DYNAMIS hráč Lukáš Chramosil a vstřelil rozhodující gól (4:5).
36:00
33:48
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Miroslav Prášil (4:4).
29:15
Vyloučen hráč Petr Kocourek družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem na 2 minuty za sekání.
28:47
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil Michael Harmach, asistoval Jan Tětiva (3:4).
24:00
24:00
22:47
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Tomáš Sláma (3:3).
22:20
Vyloučen hráč Vít Zahradník družstva FBC DYNAMIS na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
21:55
21:28
Vyloučen hráč Tomáš Charvát družstva FBC DYNAMIS na 2 minuty za vražení zády.
20:37
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil David Martynek, asistoval Martin Bezchleba (1:3).
20:05
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil Martin Bezchleba, asistoval Lukáš Chramosil (1:2).
12:00
12:00
11:37
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil Michael Harmach, asistoval Lukáš Chramosil (1:1).
07:06
Vyloučen hráč Tomáš Kryml družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem na 2 minuty za blokování hokejky.