2:3
2:3
- : -

Pacovští Honzíci - FBC DOŠWICH MILEVSKO 5:8
12. Jan Tomšů, 23. Viktor Voborský, 38. Matěj Doubek, 46. Matěj Doubek, 53. Matěj Doubek - 1. David Kolář, 16. Dan Hrůza, 21. Václav Strouhal, 26. David Kolář, 34. Václav Strouhal, 51. Václav Strouhal, 52. Václav Strouhal, 56. Václav Strouhal; rozhodčí: Petr Holeček - Martin Draxler; vyloučení: 5:5; využití: 2:2; diváků: 66; zásahy brankářů: Jan Máca 26 - Miloš Kahoun 25; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:3;
60:00
59:59
střely domácí: 9 střely hosté: 8
59:59
Vyjádření trenéra hostí: Od začátku jsme si šli pevně za vítězstvím, výborný výkon od všech tří řad podpořený výborným výkonem brankáře. Škoda nečistého závěru utkání, ale jinak děkuji soupeři za zápas.
59:59
Vyjádření trenéra domácích: První třetinu jsme odehráli ještě slušně, ale od druhé už jsme byli nervózní a kvalita šla dolů. Soupeř dnes víc chtěl a proto zaslouženě vyhrál. Koncovka byla z naší strany už neflorbalová.
59:05
Vyloučen hráč Zdeněk Zajíc družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vražení zády.
58:03
Vyloučen hráč Petr Kubíček družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vražení zády.
57:30
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:40
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Václav Strouhal, asistoval Lukáš Trojáček (5:8).
53:42
Vyloučen hráč Martin Zadražil družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
52:08
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek bez asistence (5:7).
51:50
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (4:7).
50:19
50:19
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování.
45:45
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek bez asistence (4:5).
45:37
Vyloučen hráč Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
41:36
Vyloučen hráč František Zajíc družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
39:59
střely domácí:12 střely hosté: 10
37:40
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Viktor Voborský (3:5).
33:02
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Václav Strouhal, asistoval David Kolář (2:5).
30:29
Kubíček tyč!
25:31
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil David Kolář, asistoval Adam Černý (2:4).
22:56
Vyloučen hráč Miloš Kahoun družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
22:56
Honzíci mají třetí přesilovku.
22:30
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Viktor Voborský bez asistence (2:3).
22:30
Domácí dotahují brankový odskok.
20:30
20:00
20:00
19:03
Domácí si vytváří dobrý tlak a snaží se ještě před koncem třetiny dorovnat.
15:41
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Dan Hrůza, asistoval Jakub Štván (1:2).
15:41
Máca uhasil šanci Milevska po nešťastné přihrávce domácího obránce. Došwich se však podruhé nemýlil a navyšuje skóre.
11:32
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů, asistoval Matěj Doubek (1:1).
11:32
Po proměněnné přesilovce domácí vyrovnávají.
11:13
Vyloučen hráč David Kolář družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
07:32
Nebezpečná akce Milevska, která končí v Mácově výstroji.
06:35
Hosté ustáli tlak a hrají opět v plném počtu.
04:35
Vyloučen hráč Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
02:30
Zápas začíná v dravém tempu.
00:47
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Martin Draxler.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Jan Keyzlar, David Kolář, Václav Strouhal, Adam Černý, Lukáš Trojáček
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Zdeněk Zajíc, Viktor Voborský, Martin Zadražil, Matěj Doubek, Tomáš Voldřich