1:0
1:2
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - Florbal Primátor Náchod C 3:3
15. Kristián Hráský, 19. Šimon Říha, 31. Šimon Říha - 1. Josef Čejpa, 37. Tomáš Poupa, 38. Jan Čečetka; rozhodčí: Daniel Jireček - David Richter; vyloučení: 6:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Richard Janďourek 10 - Jan Mareš 12; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:2;
45:00
44:22
Vyloučen hráč Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za hrubost.
43:30
Timeout Florbal Primátor Náchod C
43:30
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
43:30
Vyloučen hráč Jan Tomáš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání.
38:12
Vyloučen hráč Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Jan Čečetka, asistoval Jáchym Cejnar (3:3).
36:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Josef Čejpa (3:2).
34:47
Vyloučen hráč Jan Kratochvíl družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za hra na zemi.
33:09
Vyloučen hráč Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za nesportovní chování.
31:02
Vyloučen hráč Jakub Háze družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání.
30:18
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil Šimon Říha, asistoval Rudolf Suk (3:1).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Tomáš Poupa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za sekání.
18:03
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil Šimon Říha, asistoval Jan Tomáš (2:1).
15:00
15:00
14:49
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil Kristián Hráský, asistoval Jakub Jebousek (1:1).
11:31
Vyloučen hráč Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání.
11:31
00:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa, asistoval Jaroslav Špicner (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod C:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL B: brankář: Richard Janďourek; hráči v poli: Martin Flégl, Jakub Háze, Karel Vašák, Matěj Voves, Jakub Frýzl