4:5
1:6
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - SK BIVOJ LITVÍNOV 7:14
5. Vojtěch Grohol, 10. Vojtěch Grohol, 16. Patrick Lenke, 19. René Chodura, 21. Vilém Chaloupka, 22. Vojtěch Grohol, 39. Patrick Lenke - 7. Tomáš Kolodziej, 10. Martin Dvořák, 11. Tomáš Kolodziej, 23. Tomáš Kolodziej, 25. Josef Leština, 26. Aneta Weissová, 27. Matěj Hruštinec, 27. Jan Vokáč, 32. Matěj Hruštinec, 35. Jan Vokáč, 37. Jan Vokáč, 39. Lukáš Kaprhál, 41. Erik Kocur, 45. Josef Leština; rozhodčí: Barbora Suková - Matouš Terč; vyloučení: 0:3 + Martin Dvořák OS; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Jan Leština 15, Martin Příhoda 10 - Lukáš Mašek 11; po třetinách: 2:3, 4:5, 1:6;
45:00
44:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština, asistoval Erik Kocur (7:14).
40:47
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Tomáš Kolodziej (7:13).
38:39
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Lukáš Kovalik (7:12).
38:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Martin Šulaj (7:11).
36:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Tomáš Kolodziej (6:11).
34:14
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč bez asistence (6:10).
33:02
Vyloučen hráč Lukáš Kaprhál družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra na zemi.
33:02
Vyloučen hráč Martin Dvořák družstva SK BIVOJ LITVÍNOV - osobní trest.
32:20
Vyloučen hráč Martin Dvořák družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
31:52
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Hruštinec bez asistence (6:9).
26:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Hruštinec, asistoval Josef Leština (6:7).
25:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Aneta Weissová, asistoval Jan Vokáč (6:6).
24:39
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština bez asistence (6:5).
22:26
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej, asistoval Matěj Hruštinec (6:4).
21:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vojtěch Grohol, asistoval Daniel Tattermusch (6:3).
20:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vilém Chaloupka, asistoval Alexandr Pech (5:3).
18:31
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
18:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil René Chodura bez asistence (4:3).
15:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Daniel Tattermusch (3:3).
15:00
15:00
13:12
Vyloučen hráč Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
10:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej, asistoval Josef Leština (2:3).
09:41
09:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Lukáš Kaprhál (1:2).
09:35
Střela Dvořáka propadla za Leštinova záda a Litvínov otáčí skóre na 1:2.
06:34
Litvínov srovnává na 1:1.
06:33
05:50
Střela Mareše opět vyražena brankářem hostí.
04:59
Chaloupka sám před golmanem, ale brankář vyrazil.
04:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vojtěch Grohol, asistoval Patrick Lenke (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Suková a Matouš Terč.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Tomáš Kolodziej, Josef Leština, Erik Kocur, Martin Dvořák, Jan Jupa
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Vojtěch Grohol, Bořek Dundr, Patrick Lenke, Martin Šulaj, Daniel Tattermusch