2:2
2:1
- : -

FBŠ Všestary B - Florbal Primátor Náchod C 7:6
5. Miloslav Kaplan, 6. Štěpán Novák, 9. Štěpán Novák, 18. Štěpán Novák, 25. Štěpán Novák, 32. Štěpán Novák, 43. Miloslav Kaplan - 2. Jan Kratochvíl, 4. Tomáš Poupa, 14. Jan Čečetka, 24. Jáchym Cejnar, 28. Tomáš Poupa, 40. Tomáš Poupa; rozhodčí: Daniel Jireček - David Richter; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Eliška Kučová 11 - Lukáš Dostál 3; po třetinách: 3:3, 2:2, 2:1;
45:00
43:39
Timeout Florbal Primátor Náchod C
42:23
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloslav Kaplan bez asistence (7:6).
39:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Josef Čejpa (6:6).
38:24
Vyloučen hráč Miroslav Pešek družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za blokování hokejky.
31:20
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Štěpán Novák, asistoval Tomáš Krejsa (6:5).
30:00
30:00
27:28
24:57
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Štěpán Novák, asistoval Vít Svoboda (5:4).
23:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Jáchym Cejnar, asistoval Jan Čečetka (4:4).
20:55
Vyloučen hráč Jan Volenec družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nesportovní chování.
17:53
15:00
15:00
13:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Jan Čečetka, asistoval Filip Adler (3:3).
08:42
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Štěpán Novák bez asistence (3:2).
05:49
04:05
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloslav Kaplan, asistoval Štěpán Novák (1:2).
03:11
01:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Jan Kratochvíl, asistoval Jan Čečetka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod C:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary B: brankář: Eliška Kučová; hráči v poli: Tomáš Merta, Štěpán Novák, Vít Svoboda, Jan Volenec, Josef Janeček