2:2
1:4
- : -

ASK Orka Čelákovice - Wizards DDM Praha 10 4:6
20. Petr Němeček, 30. Petr Němeček, 36. Jakub Čáp, 54. Ondřej Špalek - 21. Karel Smutný, 39. Karel Smutný, 42. Martin Lazárek, 51. Jan Vašíček, 52. Jan Svoboda, 53. Jakub Kerzel; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Macík 36 - Lukáš Vávra 34; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:4;
60:00
59:59
Poslední dvě minuty už byly jen formalitou, Wizards odchází jako vítězové.
59:59
Střely ve 3. třetině: Wizars 13 Orka 14 Celkem: Wizards 42 Orka 38.
59:59
Komentář trenéra hostů Romana Urbance: Náročné bojovné utkání, kde se konečně začali prosazovat naši hráči v rozhodujících částech zápasu. Děkujeme soupeři, divákům, pořadatelům a příjemný zbytek víkendu.
59:59
Komentář trenéra hostů Michala Schwana: Utkání nám dnes bohužel nevyšlo podle našich představ. Soupeř byl produktivnější, bojovnější. Neproměnili jsme stoprocentní šance a to se pak špatně vyhrává. Jsme zpět a zemi Vrátíme se k poctivému treninku a budeme lepší. Blahopřeji soupeři a děkujeme za podporu fanouškům !!!
58:45
Po Čápově faulu jsou šance Orky na vyrovnání asi tak stejně malé, jako šance, že Jiří Babica vytvoří něco, na co byste dostali chuť.
58:17
Vyloučen hráč Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení.
56:31
Tlak Orky pokračuje, na obranné polovině Wizardů to začíná připomínat papinův hrnec.
54:51
Orka se ještě nevzdává, Vytváří na hřišti obrovský tlak.
53:35
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Daniel Goll (4:6).
53:35
Špalek teď vytasil ze své sbírky střelu, která vymetla šibenici.
52:40
Orka se snaží zvrátit průběh utkání agresivním útokem, nemohou však trefit bránu.
52:15
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jakub Kerzel, asistoval Tomáš Navrátil (3:6).
51:42
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Svoboda, asistoval Martin Brhlík (3:5).
51:42
Náznak střely a nahrávka do prázdné branky, jednoduché, ale účinné.
50:29
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Vašíček, asistoval Martin Brhlík (3:4).
50:29
Po jednoduché rozehrávce se Wizardi ujímají vedení.
48:47
Po pokažené nahrávce Orky jdou Wizardi opět do ohromné šance, mantinely za brankou však plní svou práci a chytají střelu za střelou.
47:42
Petr Němeček se nyní pokusil dostat míček za gólmana zpoza branky freestylovým kouskem, bohužel se trefil jen do boční sítě.
45:02
Po pokažené akci Orky se akce naskytla Wizardům, střelec se však rozhodl, že nebude pokoušet gólmana a svou střelu vyslal mimo brankovou konstrukci.
42:33
Orka by si v poslední třetině mohla otevřít obchod s obuví, během tří minut dokázali střelit snad každou botu soupeře. Se střelami na branku už to tak slavné není.
41:18
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Martin Brhlík (3:3).
41:18
Střela jako z učebnice a je srovnáno.
40:08
Do poslední třetiny vstupuje Orka agresivně, střela však končí v rohu hřiště.
40:00
40:00
39:59
Do konce třetiny už nic zajímavého, jen boj o míček kolem středu hřiště.
38:16
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Martin Zeidler (3:2).
38:06
Útočník Wizardů Karel Smutný nedostál svému jménu, protože jeho akce skončila pro tým velice šťastně a stahují na rozdíl jednoho gólu.
37:11
Akce na obou stranách, ale střely jsou dnes z většiny slabé, jako káva od brigádnice na benzínové pumpě.
35:06
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Ondřej Špalek (3:1).
35:06
Útok, protiútok a protiútok na protiútok, tak tohle byla jízda jako na Matějské, která nekončí nevolností, ale gólem Orky.
31:08
Wizardi jakoby by byli otřesení s inkasované branky, nedaří se jim dostat míček pod kontrolu.
29:03
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Václav Kramel (2:1).
29:03
Útok Němeček, Němeček, Kramel dnes šlape jako dobře namazaný stroj, dokazují to již drhou brankou.
27:41
Wizardi se teď místo na hru soustředili na rozhodnutí sudího, a málem to skončilo malérem pro jejich golmana.
26:41
Krásná střela Jareše jen o chlup nepřekročila brankovou čáru Wizardů.
25:07
Až útočný faul Wizardů uklidnil situaci v obraně Orky.
23:52
Wizardi v plném počtu a hned na Orku tlačí jako vládní opatření na pořadatele tohoto zápasu.
22:16
Po faulu Wizardů jde Orka do přesilovky, jestli jí vak chtějí proměnit, musí být jejich nahrávky o něco přesnější.
21:28
Vyloučen hráč Martin Zeidler družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
20:12
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jakub Kerzel (1:1).
20:12
Wizardi jednouchou akcí přehráli obranu Orky a krásnou střelou z první srovnávají na 1:1.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Wizards 14 Orka: 10
19:51
Wizardi hned přechází do protiútoku, ale branku v této třetině už asi nestihnou.
19:16
19:16
Dlouhý tlak Orky po několika krásných zákrocích brankáře končí úspěšně.
17:25
Špalkova prudká střela končí mimo branku!
15:23
Jakobova nyní poslal svou nahrávku hned dvěma hráčům soupeře mezi nohy, podle pouličních pravidel by byl teď šest branek ve vedení, na oficiálním turnaji je to však jen paráda pro neexistující publikum.
12:47
Beran mohl poslat Orku do vedení, měl ale věnovat více času tréninku střely, a méně úpravě plnovousu.
09:49
Kdyby měli útočníci obou týmu lépe srovnaná mířidla, mohlo to být 1:1.
07:58
Wizardi niní tlačí na obranu Orky.
06:11
Hra se přelévá nahoru a dolu. Akce se přiostřují na obou stranách.
04:03
Kdybych měl podle dnešního zápasu pojmenovat seriál, byl by to Blok za blokem, protože málo která střela zatím prošla až na branku.
02:13
Nebezpečnou střelu Wizardů pokryl golman.
00:25
Zápas zahájen nebezpečnými akcemi na obou stranách. Obě končí vedle branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Martin Zeidler, Petr Krob, Tomáš Navrátil, Karel Smutný, Jakub Kerzel
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Ondřej Tichý, Filip Kučera, Ondřej Špalek, Jakub Čáp