1:1
2:0
- : -

Panthers Praha 2006 WILD - SK Alien Nation Černošice 3:1
4. Matěj Merkner, 24. Samuel Hron, 25. Prokop Hlaváč - 6. Lukáš Večeřa; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Jakub Procházka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Vosála ? - Roman Ševčík ?, Tomáš Benačka ?; po třetinách: 1:1, 2:0;
26:00
24:55
Branku družstva Panthers Praha 2006 WILD vstřelil Prokop Hlaváč bez asistence (3:1).
23:40
Branku družstva Panthers Praha 2006 WILD vstřelil Samuel Hron, asistoval Patrik Jeřábek (2:1).
23:34
Timeout SK Alien Nation Černošice
19:48
Timeout Panthers Praha 2006 WILD
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Benačka družstva SK Alien Nation Černošice
13:00
13:00
12:44
Vyloučen hráč Michal Bláha družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:18
Vyloučen hráč Filip Spěvák družstva Panthers Praha 2006 WILD na 2 minuty za nesportovní chování.
05:17
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Lukáš Večeřa bez asistence (1:1).
03:56
Branku družstva Panthers Praha 2006 WILD vstřelil Matěj Merkner bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Prokop a Jakub Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Alien Nation Černošice:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha 2006 WILD: brankář: Tomáš Vosála; hráči v poli: Mikuláš Kandravý, Prokop Hlaváč, Daniel Brabec, David Sladký, Jakub Černík