2:1
0:3
- : -

BLACK ANGELS - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:5
25. Lída Chovancová, 34. Ester Janušková - 5. Aneta Kalivodová, 37. Eliška Reischlová, 44. Tereza Trunečková, 45. Eliška Reischlová, 52. Angelika Bližňáková; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Natálie Churáčková 16 - Eliška Kuchyňková 21; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:3;
60:01
Komentář trenéra domácích, J.Kefurta: hezký běhavý zápas plný nasazení a soubojů, ve kterém byly rozhodující momenty všechny ve kterých jsme nedali gól. Děkujeme soupeřkám, divákům a rozhodčím za zápas.
60:00
Vyjádření as. trenéra SKV Doubek: Dvě třetiny trvající festival neproměněných šancí z naší strany., Výborný, až neuvěřitelný výkon brankářky soupeře. Na konci jsme naštěstí už opakovaně skórovali a vzhráli zápas. Díky všem za zápas.
60:00
56:30
Rozehra hostí před bránou domácích neohrozila bránu a hra se tak přesunula na druhou stranu hřiště.
54:00
Zbývá posledních šest minut, bude se skóre ještě upravovat?
52:35
Kolafová střílí ze středu, ale Churáčková střelu viděla a chytá ji.
51:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Angelika Bližňáková, asistoval Tereza Trunečková (2:5).
50:35
Hráčky domácích se nevzdávají a pokračují v presingu.
48:40
Svobodová předvedla krásný kousek, když přešla s míčkem přes dvě protihráčky a založila tak pěkný pokus o útok.
47:40
Hráčky domácích měly několik krásných šancí u branky hostujících, dorazit míček do brány se jim však nepodařilo.
46:45
Teď to u branky domácích zacinkalo o tyčku.
44:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Aneta Nigrinová (2:4).
44:52
Burianová teď netrefila nahozený balón u branky a toho SKV využívají a domácí trestají.
43:35
Menší zaváhání domácích. Jak na to odpoví?
43:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Trunečková, asistoval Aneta Nigrinová (2:3).
41:30
Vyloučen hráč Anna Kutnarová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:30
Kutnarová vyhodila Stránskou přes mantinel a za to jí teď čekají 2 minuty na trestné lavici.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině 8:7
39:05
Churáčková nyní nepříjemně faulovaná hráčkou z SKV.
38:00
Hráčky domácích ladně přenesly hru na soupeřovu půlku, ale balónek končí mimo hřiště.
36:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Eliška Kuchyňková (2:2).
36:49
A máme znovu vyrovnáno.
36:45
Na dnešní zápas se přišlo podívat 46 diváků. Děkujeme!
33:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ester Janušková, asistoval Barbora Martínková (2:1).
33:51
No tak to byl parádní gól v podání Januškové!
33:24
Hra byla přerušena. Kouřilová se zranila a spadla na zem. Snad to nebude nic vážného.
33:20
Trenér domácích je slyšet přes celou halu, ale od hostů jde čisté ticho.
32:00
Kolafová před bránou měla na čepeli tutovku, ale Churáčková má dneska svůj den a předvádí neskutečnou parádu.
31:25
A Churáčková zase vychytává!
30:55
Trunečková měla možnost vymyslet něco při rozehrávce na polovině domácích, ale domácí její záměry vyčetly a akci překazily.
30:00
Rozehrávka před bránou hostů. Procházková na Stránkskou, tak se strefila však jen do hráčky před ní. A měla tak co dělat, aby z toho nevznikl break.
27:50
Reischlová dostává upozornění od rozhodčích. Hrála totiž poté, co rozhodčí pískal.
24:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lída Chovancová, asistoval Anna Staňková (1:1).
23:25
Procházková ztratila míček u branky, ale bravůrně situaci zvládla a míček vybojovala zpět.
21:55
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Anna Kutnarová.
21:55
Kubertová neproměňuje trestné střílení, Churáčková ji totiž nedala vůbec šanci.
18:50
Svobodová rozehrává z rohu, ale balonek míří za mantinel.
17:24
Sledujeme zatím velmi vyrovnané utkání. Nelze říci, že by některý tým převažoval.
15:21
Hráčky domácích hrají v plném počtu. Tentokrát oslabení zvládly.
13:21
Vyloučen hráč Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
13:21
A máme tu vyloučení na straně domácích.
10:12
Churáčková teď podržela tým, když chytila nebezpečnou střelu od Bartůňkové.
06:32
Nová nahrála krásnou krosovku na Martínkovou, ale brankářka hostí prudkou střelu vyrazila.
06:00
Výhoda pro domácí, podaří se jim něco vymyslet?
04:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Kalivodová, asistoval Tereza Kruberová (0:1).
03:50
Hráčky Black Angels se snaží rozehrát, ale dál jak za půlku se zatím nedostávají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Anežka Dobisiková, Eliška Reischlová, Karolína Hošková, Aneta Nigrinová, Angelika Bližňáková