2:1
4:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBK Rožnov p/R 7:2
5. Vojtěch Zátopek, 27. Adam Lichnovský, 37. Ondřej Kubátko, 54. Jakub Kostelník, 56. Jakub Kostelník, 57. Lukáš Vávra, 59. Lukáš Vávra - 12. Daniel Prašivka, 24. Ondřej Smékal; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 21 - Marek Obšivač 22; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:0;
60:00
59:59
Komentář asistenta trenéra Pavla Barabáše hostů: V oslabené sestavě jsme odehráli dvě dobré třetiny. bohužel nás opět zradila koncovka. Ve třetí třetině jsme to museli otevřít a ukázal se rozdíl ve zkušenostech a klidu obou týmů, kde nás Kopřivnice přejela díky poctivé obraně a skvělému zakončování. Děkuji soupeři a divákům.
59:59
Komentář trenéra domácích: V první třetině nám zápas nevyšel podle našich představ, vůbec nám to neběhalo. Museli jsme do druhé třetiny něco změnit, což se povedlo. Druhá a třetí třetina byla více méně v našich otěžích a soupeři jsme vtiskli naši hru. Děkujeme soupeři za zápas.
58:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Ondřej Kubátko (7:2).
56:00
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Opatřil (6:2).
56:00
Po šesté brance domácích hosté hrají bez brankáře.
55:35
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
55:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Adam Lichnovský (5:2).
53:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Jakub Kresta (4:2).
53:07
Oba dva týmy v plném počtu.
51:07
Vyloučen hráč Lukáš Vávra družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
51:07
Vyloučen hráč David Žniva družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
49:40
Krásná akce domácích skončila tyčí.
45:40
Hosté promarnili pěknou akci.
40:00
Vyloučen hráč Richard Plandor družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za zdržování hry.
36:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko bez asistence (3:2).
33:28
Krásná střela domácích se nalepila na helmu golmana hostů.
30:49
Domácí promarnili super akci.
30:00
jsme v půlce zápasu
26:29
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Vojtěch Zátopek (2:2).
23:43
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Pavel Barabáš (1:2).