1:1
1:0
0:0

FAT PIPE Aligators Klobouky - 1. FBK Rožnov p/R 4:3pn
14. Pavel Zbořil, 37. Antonín Šmerák, 44. Pavel Zbořil, N Lukáš Gregr - 11. Josef Viktořík, 13. Josef Viktořík, 35. Josef Viktořík; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Nečas 21 - Marek Obšivač 25; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Aligators Klobouky hráč Lukáš Gregr a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Josef Viktořík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Aligators Klobouky hráč Roman Svoboda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Patrik Hegar a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Aligators Klobouky hráč Antonín Šmerák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Patrik Pícha , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra domácích pana Gremmela: Dnes moc florbalu nebylo. K tempu nic nemám, bohužel kvalita chyběla. Zodpovědný výkon obran obou týmů. Za nás nesplněný cíl dohrát zápas na 18 hráčů, to je obrovská škoda. Nájezdy už jsou loterie. Díky soupeři a přeji šťastnou cestu domů. Cestu nám na 14 dní přeruší ale dlouhá je pořád stejně, HouHouAli.
65:00
Komentář asistenta trenéra hostí pana Slováka: V dnešním utkání jsme nepodali vůbec špatný výkon. Zapojili jsme dost mladých kluků, kteří se také vůbec neztratili. Klobouky na nás nastoupili přesně naší typickou hrou, kterou měli zvládnutou velmi dobře. Jsem rád, že se v tak tvrdém utkání nikdo vážně nezranil. Nájezdy byla loterie, ve které byli domácí šťastnější.Děkuji zúčastněným.
65:00
64:00
Probíhá poslední minuta prodloužení.
62:32
Jedlička mladší (Aligators) vybojoval míček za branou soupeře a přihrávkou našel volného Chmelu. Z bezprostřední blízkosti přestřelil.
60:02
Začíná nervydrásající prodloužení.
60:01
Uvidíme pětiminutové prodloužení 3 na 3.
60:00
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Domácí 9, hosté 8.
60:00
Střely v prodloužení: Aligators 1, Rožnov 0.
60:00
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:50
Nečas (Aligators) vytáhl parádní zákrok.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:03
Domácím se nepodařilo proměnit ani druhou dnešní přesilovku a promarnili šanci ke konci třetí třetiny ztrhnout vývoj na svou stranu.
57:02
Hosté hrají v plném počtu.
56:39
Gregr (Aligators) střelou příklepem trefuje blok obránců.
55:47
Zbořil (Aligators) pohotovou střelou pouze do břevna.
55:02
Timeout FAT PIPE Aligators Klobouky
55:02
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:47
Slovák (Rožnov) se vydal do protiútoku po chybné rozehrávce Gregra. Přestřelil.
53:17
Hra se přelévá ze strany na stranu.
50:51
Přerušená hra. Na palubovce se v bolesti svijí Žniva (Rožnov).
50:38
Oba týmy hrají v plném počtu.
49:31
Blížící se konec třetí třetiny stupňuje napětí na obou stranách.
48:39
Po vyloučení na obou stranách se dočkáme hry 4 na 3 ve prospěch hostí.
48:38
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za držení.
48:38
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
47:41
Hosté mají další příležitost v podobě přesilové hry.
47:40
Frustraci neustál Kalus (Aligators) a zbytečně fauluje za brankou hostí.
47:39
Vyloučen hráč Tomáš Kalus družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
47:06
46:06
Hosté z Rožnova sveřepě odolávají tlaku domácích.
45:07
Svou první přesilovou hru v tomto zápase si vyzkouší i domácí.
45:06
Vyloučen hráč Ondřej Smékal družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
44:46
Gregr (Aligators) rychlou rozehrávkou překvapil obranu hostí, brankář však stále v pozoru.
43:49
Gregr (Aligators) vymyslel perfektní přihrávku na volného Zbořila. Ten se před brankářem zorientoval na jedničku a posílá střelu za zadní tyč.
43:48
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (3:3).
43:20
Obšivač (Rožnov) kouzlí ve svém branovišti.Sérií pohledných a efektivních zákroků drží svůj tým v jednobrankovém vedení.
42:30
Další Zbořilova šance a další bezchybný zákrok Obšivače.
40:38
Domácí vstoupili do poslední třetiny ve velkém stylu. Velkou šanci Zbořila chytá brankář Obšivač.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Domácí 12, Hosté 8.
40:00
Druhá třetina se odehrála v podobném tempu jako ta první. Hra byla plná nebezpečných soubojů, při kterých hráči létali přes mantinely, ale gólových šancí moc nebylo. Skóre se liší o jeden gól, takže očekáváme napínavou třetí třetinu.
40:00
39:28
Kejík (Aligators) se z obrany vydal na zteč. Střelu do protipohybu mu brankář chytá.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:00
Poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:06
Líznar (Aligators) střelou od mantilenu pouze do brankáře.
36:19
Šmerák (Aligators) se nejlépe zorientoval na ose hřiště. Střelou pod víko nedal brankáři žádnou šanci.
36:18
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Antonín Šmerák bez asistence (2:3).
34:11
Viktořík (Rožnov) hraje dnes ve velké pohodě a kompletuje hattrick.
34:10
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Patrik Pícha (1:3).
32:44
Prvním provinilcem dnešního zápasu se stal Zbořil (Aligators). Hosté si vyzkouší hru v přesilovce.
32:34
Vyloučen hráč Pavel Zbořil družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
30:00
Hegar (Rožnov) prošel přes tři bránící hráče domácích a v poklidu zakončoval. Brankář Nečas však nadále drží čisté konto v druhé třetině.
29:31
Chmela (Aligators) zblokoval střelu soupeře.
28:39
Zřejmě to nebude nic vážného. Opouští hřiště po svých.
28:38
Na palubovce zůstal ležet hráč hostí Slovák.
28:11
Gregr (Aligators) se dokázal zbavit bránícího hráče na půlící čáře. Svou střelu nedokázal zamířit mezi tři tyče soupeřovi branky.
27:32
Oba týmy neustávají ve svém snažení. Tempo je na vysoké úrovni.
26:22
Brankář Obšívač (Rožnov) akrobatickým zákrokem chytá padající míček před svou brankou.
25:26
Domácí hráči nedokázali zužitkovat volný úder z brankoviště.
25:12
Líznar (Aligators) se dostal k odraženému míčku na ose hřiště. Pohotovou střelou však nedokázal brankáře překonat.
24:35
Brankář Nečas (Aligators) obětavým zákrokem zastavil protiútok soupeře.
23:39
Hra je rozkouskovaná. Technického florbalu si moc neužijeme.
22:46
Domácí kombinují za brankou soupeře.
21:30
Hra se přelévá ze strany na stranu,
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Domácí 6, Hosté 8.
20:00
V první třetině se projevily indiviuální chyby, ze kterých hlavně těžil tým hostí. Domácí se dostali do pěkných akcí, které ovšem neskončily gólem. Oba týmy hrají velmi rychlou a tvrdou hru. Uvidíme, co přinese druhá třetina.
20:00
19:25
Smékal (Rožnov) stříli z dobré pozice. Brankář Nečas dobrým zákrokem podržel svůj tým.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:00
Zbývají poslední dvě minuty první třetiny.
16:36
Jedlička P. (Aligators) střílí z otočky pouze doprostřed branky. Brankář Obšivač s přehlem likviduje.
15:58
Hegar (Rožnov) střílí z velké vzdálenosti. Branku mijí o parsek.
13:58
Gregr (Aligators) vyhrál osobní souboj na polovině soupeře. Ideální přihrávkou vyzval Zbořila ke střele do prázdné branky.
13:57
12:40
Kejík (Aligators) nerozehrál v těžké situaci ideálně. Míček se dostal až k Viktoříkovi (Rožnov). Střelou pod teploměr dává svůj druhý gól v dnešním utkání.
12:39
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Ondřej Smékal (0:2).
10:47
Nedáš, dostaneš. I takhle by se dala vyložit situace na hřišti. Hosté se zmocnili iniciativy a střílí první gól.
10:46
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Jakub Kostelecký (0:1).
10:20
Zbořil (Aligators) využil chybné rozehrávky hostí a vydal se do protiútoku. Jeho střelu golman likviduje.
08:30
Šubík (Aligators) střílí z mezikruží, vedle.
06:20
Viktořík (Rožnov) se ukazuje ve velmi dobrém světle. Po individuální akci za brankou soupeře se mu nepodařilo překonat brankáře Nečase.
03:00
Kejík (Aligators) zakončoval nepřehlednou situaci pouze do boční tyče soupeřovy branky.
02:06
Spolupráce bratří Jedličkových(Aligators) neskončila vytouženým gólem. Starší z dvojice Patrik trestuhodně přestřelil.
01:10
Tomáš Hos (Aligators) předvedl svůj přehled nad hrou a chytrou přihrávkou vyslal do protiútoku Šubíka. Akce skončila nezdarem.
00:24
Zkraje zápasu se hraje ve vysokém tempu.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Josef Viktořík, Ondřej Smékal, Daniel Slovák, Patrik Hegar, Jakub Kostelecký
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Aligators Klobouky: brankář: David Nečas; hráči v poli: Roman Svoboda, Tomáš Jedlička, Tomáš Líznar, Patrik Jedlička, Martin Dlouhý
00:00
Dobrý podvečer, vítáme Vás u psaného online přenosu 5. kola Nárovní ligy mužů, ve kterém se střetnou domácí FAT PIPE Aligators Klobouky s 1.Fbk Rožnov pod Radhoštěm.
00:00
Čeká nás souboj aktuálně třetího týmu tabulky (Aligators) s osmým (Rožnov). Očekáváme tuhý souboj o každý centimetr palubovky.
00:00
Domácí disponují širokým kádrem 20ti hráčů. Jsme zvědavi, jak této skutečnosti využijí.