2:2
- : -
FBC Droždín

FBC Droždín - SK K2 Prostějov B 4:7
8. Jan Krahulík, 25. Filip Boháč, 39. Martin Ondra, 39. Tomáš Kotrla - 2. Petr Frýda, 5. Stanislav Elsner, 12. Martin Kouřil, 16. Stanislav Elsner, 23. Petr Frýda, 30. Marek Maťcha, 34. Petr Frýda; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ivan Štefek ? - Dominik Fica ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:2;
39:00
38:42
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Tomáš Kotrla, asistoval Tomáš Gronych (4:7).
38:29
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval Jan Krahulík (3:7).
34:14
Vyloučen hráč Tomáš Veselý družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:43
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Petr Frýda, asistoval Marek Maťcha (2:7).
29:49
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Marek Maťcha, asistoval Stanislav Elsner (2:6).
29:20
Timeout FBC Droždín
26:00
26:00
24:03
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Filip Boháč, asistoval Tomáš Gronych (2:5).
22:32
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Petr Frýda, asistoval Stanislav Elsner (1:5).
15:39
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Jindřich Kratochvíl (1:4).
13:00
13:00
11:41
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Martin Kouřil, asistoval Jindřich Kratochvíl (1:3).
10:09
Vyloučen hráč Tomáš Kotrla družstva FBC Droždín na 2 minuty za hrubost.
09:37
Vyloučen hráč Filip Boháč družstva FBC Droždín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:09
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jan Krahulík, asistoval Nikita Fesyukov (1:2).
04:40
Vyloučen hráč Petr Frýda družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za sekání.
04:24
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Marek Maťcha (0:2).
01:49
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Petr Frýda, asistoval Jindřich Kratochvíl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov B:
00:00
Line-up domácích FBC Droždín: brankář: Ivan Štefek; hráči v poli: Nikita Fesyukov, Filip Boháč, Jan Krahulík, Martin Ondra, Tomáš Kotrla