2:4
0:4
- : -

Wizards DDM Praha 10 B - FBC Rakovník 3:11
11. Adam Korbel, 15. Jakub Fořt, 21. Connor Jan Van Luyk - 2. Jan Karafiát, 5. Tadeáš Kyncl, 6. Štěpán Malý, 14. Tadeáš Kyncl, 17. Ondřej Michal, 23. Štěpán Somol, 24. Martin Pokorný, 26. Lukáš Vostrý, 27. Lukáš Houdek, 29. Petr Adamec, 31. Ondřej Michal; rozhodčí: Kristýna Stuchlíková - Zdeněk Strnad; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ? - Martin Vyskočil ?; po třetinách: 1:3, 2:4, 0:4;
36:00
31:17
Vyloučen hráč Ondřej Michal družstva FBC Rakovník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:05
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil Ondřej Michal, asistoval Zdeněk Kos (3:11).
28:19
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil Petr Adamec, asistoval Martin Pokorný (3:10).
26:55
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil Lukáš Houdek, asistoval Štěpán Malý (3:9).
25:00
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil Lukáš Vostrý, asistoval Ondřej Michal (3:8).
24:00
24:00
23:49
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil Martin Pokorný, asistoval Jan Karafiát (3:7).
22:16
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil Štěpán Somol, asistoval Tadeáš Kyncl (3:6).
20:11
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Connor Jan Van Luyk, asistoval Matěj Hosperger (3:5).
17:23
Vyloučen hráč Ondřej Michal družstva FBC Rakovník na 2 minuty za hrubost.
16:08
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil Ondřej Michal, asistoval Lukáš Houdek (2:5).
14:42
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Jakub Fořt, asistoval Daniel Winkler (2:4).
13:38
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil Tadeáš Kyncl bez asistence (1:4).
12:00
12:00
10:34
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Adam Korbel bez asistence (1:3).
05:52
Vyloučen hráč Lukáš Houdek družstva FBC Rakovník na 2 minuty za hrubost.
05:05
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil Štěpán Malý, asistoval Tadeáš Kyncl (0:3).
04:54
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil Tadeáš Kyncl, asistoval Martin Pokorný (0:2).
01:37
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil Jan Karafiát, asistoval Martin Pokorný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kristýna Stuchlíková a Zdeněk Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Rakovník: brankář: Martin Vyskočil; hráči v poli: Štěpán Somol, Ondřej Michal, Lukáš Houdek, Tadeáš Kyncl, Štěpán Malý