1:3
1:0
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov B - Tatran Střešovice B 5:4p
5. Tomáš Fait, 15. Karel Štipka, 29. Šimon Otto, 44. Tomáš Fait, 46. Tadeáš Drahorád, N Tadeáš Drahorád - 10. Lukáš Petržilka, 18. Štěpán Černý, 20. Jáchym Kareis, 28. Štěpán Černý; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Karel Mrkos ? - Josef Špinka ?; po třetinách: 2:1, 1:3, 1:0;

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Adam Tlapák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Ondřej Němeček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Lukáš Petržilka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B hráč Tadeáš Drahorád a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B hráč Tomáš Fait a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Tadeáš Drahorád z trestného střílení (4:4).
45:00
44:54
Timeout Tatran Střešovice B
43:15
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Tomáš Fait, asistoval Šimon Otto (3:4).
34:57
Vyloučen hráč Štěpán Weiss družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:46
Vyloučen hráč Tomáš Sláma družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
28:29
Vyloučen hráč Jan Friedel družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za blokování hokejky.
28:00
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Šimon Otto, asistoval Tomáš Fait (2:4).
27:34
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Štěpán Černý, asistoval Adam Tlapák (1:4).
26:39
Vyloučen hráč Zdeněk Holický družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za sekání.
19:39
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jáchym Kareis, asistoval Petr Introvič (1:3).
17:41
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Štěpán Černý, asistoval Ondřej Němeček (1:2).
15:00
15:00
14:35
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Karel Štipka, asistoval Matěj Tabášek (1:1).
09:23
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Lukáš Petržilka, asistoval Ondřej Němeček (0:1).
04:53
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Tomáš Fait, asistoval Štěpán Weiss (0:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice B: brankář: Josef Špinka; hráči v poli: Ondřej Němeček, Karel Hrdinka, Petr Introvič, Jáchym Kareis, Martin Kafka