1:0
1:1
- : -

F.C. Vorms Praha - FLORBAL RIDERS 4:2
3. Radka Sýkorová, 8. Pavel Bederka, 19. Vojtěch Sýkora, 31. Pavel Bederka - 3. Martin Jelínek, 34. Tomáš Karbusický; rozhodčí: Dominik Dolejš - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Černý ? - Milan Voříšek ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:1;
35:56
Vyloučen hráč Petr Háse družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
33:46
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Tomáš Karbusický, asistoval Michal Lebeda (4:2).
30:41
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Pavel Bederka, asistoval Vojtěch Sýkora (4:1).
29:22
Vyloučen hráč Martin Jelínek družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za hra bez hokejky.
24:00
24:00
18:37
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Vojtěch Sýkora, asistoval Petr Háse (3:1).
12:00
12:00
07:19
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Pavel Bederka, asistoval Radka Sýkorová (2:1).
04:18
Vyloučen hráč Martin Jelínek družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za hra na zemi.
02:25
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Radka Sýkorová, asistoval Vojtěch Sýkora (1:1).
02:04
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Martin Jelínek, asistoval Šimon-Erich Jelínek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL RIDERS:
00:00
Line-up domácích F.C. Vorms Praha: brankář: Lukáš Černý; hráči v poli: Radek Štengl, Vojtěch Sýkora, Tomáš Kumhera, Ladislav Řehoř, Petr Háse