3:2
3:0
- : -

Sokol Rudná B - FKMP Praha B 8:2
2. Pavel Kopecký, 9. Ondřej Šantora, 17. Martin Špaček, 21. Kryštof Kříž, 22. Lukáš Kepka, 26. Martin Špaček, 29. Ondřej Šantora, 34. Pavel Kopecký - 17. Štěpán Černý, 20. Tomáš Vrabec; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Jakub Dragoun; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Cigler ? - Martin Sluka ?; po třetinách: 2:0, 3:2, 3:0;
36:00
33:46
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil Pavel Kopecký, asistoval Martin Tuček (8:2).
30:10
Vyloučen hráč Jan Vrabec družstva FKMP Praha B na 2 minuty za sekání.
28:23
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil Ondřej Šantora bez asistence (7:2).
25:45
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil Martin Špaček, asistoval Martin Tuček (6:2).
25:36
Vyloučen hráč Jan Vrabec družstva FKMP Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
25:11
Vyloučen hráč Boris Šálek družstva FKMP Praha B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
21:43
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil Lukáš Kepka, asistoval Kryštof Kříž (5:2).
20:31
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil Kryštof Kříž, asistoval Lukáš Kepka (4:2).
19:51
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Tomáš Vrabec, asistoval Ondřej Kotal (3:2).
16:44
16:15
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Štěpán Černý bez asistence (2:1).
12:00
12:00
11:06
Vyloučen hráč Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná B na 2 minuty za špatné střídání.
11:06
09:13
Trestné střílení družstva Sokol Rudná B neproměnil Martin Tuček.
08:40
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil Ondřej Šantora, asistoval Lukáš Kepka (2:0).
01:06
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Christian-Marcel Kušnirák a Jakub Dragoun.
00:00
00:00
Line-up hostů FKMP Praha B:
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná B: brankář: Jan Cigler; hráči v poli: Jiří Uchytil, Lukáš Beran, Josef Háječek, Matěj Krupica, David Vaněček