1:5
3:1
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:6
4. Jan Hranický, 29. Lukáš Toman, 47. Lukáš Toman, 52. Lukáš Toman, 59. Dominik Hubl - 21. Daniel Krejčíř, 26. Pavel Palát, 28. Jan Novák, 29. Tomáš Kucharič, 35. Jozef Kriš, 58. Petr Čihal; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 30 - Jan Kochan 21; po třetinách: 1:0, 1:5, 3:1;
58:34
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Martin Krupa (5:6).
57:47
Domácí se pokusí ještě něco udělat s utkáním, mají na to lehce přes dvě minutky
57:46
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
57:46
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Čihal, asistoval Jan Novák (4:6).
57:26
Nepochopitelně nechala domácí obrana utéct Ďuriška, kterého však vychytal Hrabáček
56:22
Domácí přežili oslabení a teď k tomu závěrečnému tlaku.
55:13
Zatím skvělá obrana i Hrabáček, nepustili Znojmo ke gólu
54:42
Smrčka dostal trest za opakované přestupky což je velké škoda v této minutě, protože Letka se chystala na záverečný tlak
53:39
Vyloučen hráč Jakub Smrčka družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za opakované přestupky.
53:02
Aktivní hra domácích dělá hostům velké potíže a není se čemu divit, že už to je jen o jeden gól
52:00
Kdo jiný než kapitán týmu domácích dává hattrick v dnešním utkání
51:56
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman, asistoval Dalibor Ondruch (4:5).
51:11
Kopp krásnou kličku obelhal svého protivníka a může pokračovat dále v akci
50:20
Hosté pochopili, že takhle to dál nepůjde a začínají vystrkovat růžky,Ďuriška těsně míjí tyčku Hrabáčkovy brány
49:05
Standardní situace pro hosty.Ovšem nevyřešili úplně spolehlivě, střela taková neslaná nemastná
47:15
Letka se dočkala zaslouženého ovoce, protože ve třetí třetině jsou opravdu jak vyměnění oproti druhé. Toman dotlačil míček za golmana
46:58
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman bez asistence (3:5).
46:36
Smůla pro domácí, kdy míček orazítkoval horní tyč, nebo snad dokonce spojnici, tak to byla smůla
45:50
Dva na jednoho pro znojemské, ale naštěstí Daberger nepřihrával a střílel ovšem Hrabáček jeho úmysl pod horní tyč vystihl a podržel svůj mančaft
44:40
Hranický zkoušel najít z první volného Kahánka, ten však nezpracoval ideálně. Poprvé na útočné polovině Znojmo, ale pouze za bránou, tam nejsou nebezpeční
42:30
Další pokus, který měl Holuscha, ale střela byla z velké dálky. Hned jde vidět, že Letka začala třetí třetinu mnohem aktivněji a lépe
42:00
Hrabáček zasahuje pro dotěrnému Čihalovi
41:24
Dneska velice aktivní Hranický se pokusil a další střelu, ale golman opět na svém místě
40:58
Tři góly na srovnání stavu a celá třetina před námi, to by Letka určitě zvládnout mohla
38:17
Hubl zpracoval skákavý míček, který možná už byl nad povolenou mez,alespoň podle hráčů Znojma, ale rozhodčí to viděl jinak, ovšem ani tato šance ke které se následné dostal nekončí gólem
36:09
Bohužel teď to je Hrabáček, který se točí v bráně jako káča, protože Znojmo se snaží zakončit z každé situace.Na druhé straně jako malinu slupl střelu od Hranického golman Kochan
35:28
Križ se dostal k míčku, který Hrabáček se snažil odpálit, nelehká situace pro oba, protože míček byl skákavý
34:30
Domácí se nemohou dostat k nějaké vyložené tutovce, možná ta by je nakopla
34:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jozef Kriš, asistoval Pavel Palát (2:5).
33:04
Hrabáček rychlým výhozem se snažil najít Hubla, ten bohužel nezpracoval skákavý míček. Kopp se pokoušel o střelu, ale střela neměla potřebné ambice
32:16
Zablokovaná prudká střela od Debergera
31:00
Kucharič měl počíháno na rychlý útok, ale bohužel stejný záměr neměli další spoluhráči, takže se zastavil na polovině a čekal na své spoluhráče
30:50
Kriš měl určitě v úmyslu střelit branku, ale jeho střela míjí bránu o pořádný kus
29:05
Rychlá akce Znojma na tři doteky, poslední dotek však byl osudný, protože Novák nezpracoval skákavý míček
28:36
Hosté nejsou, ani lepší a domácí nedělají nějaké chyby, ale bohužel stav je takový jaký je. Možná nervozita. Něž jsem to snažil dopsat, tak domácí snižují na rozdíl jedné branky. A než jsem stihl dopsat, tak už hosté vedou opět o dva góly
28:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Petr Čihal (2:4).
28:11
27:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Petr Čihal (1:3).
26:35
Hanzlík měl možnost srovnat stav, ale míjí bránu.Je třeba říct, že domácí nenastoupili úplně ideálně do druhé třetiny.
25:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Pavel Palát, asistoval Vojtěch Procházka (1:2).
24:30
Hranický krásnou kličkou oblafl obránce Znojma a šel sám na golmana, ten však odolal jeho střele a hned na to měl Hranický další šanci, ale už byl moc blízko u golmana hostí
21:08
Druhá třetina může začít, uvidíme co dostala obě mužstva za instrukce. Znojmo zřejmě dostalo instrukci dát hned gól
20:29
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniel Krejčíř, asistoval Tomáš Kucharič (1:1).
20:00
20:00
19:59
Střely: Domácí:7,Hosté:10
19:28
Standardní situace pro Znojmo, Procházka prudkou střelou z otočky zkouší Hrabáčkův reflex
19:12
Ondruch neseřídil mířidla a míjí bránu o pořádný kus
19:00
Hrabáček krásně zasahuje proti střele Nováka
18:30
Znojmo vyčkává co s míčkem udělají domácí obránci a nějak výrazně je nenapadají.
17:00
Novák měl možnost po chybě obránce jít téměř sám na Hrabáčka, ale bohužel podlaha byla proti a padá na zem, štěstí pro Letku
16:08
Hosté v plném počtu, kromě Hranického šance, jinou velkou šanci domácí neměli
15:44
Blažek odpaluje do bezpečí. Hranický měl před sebou prázdnou bránu, ale bohužel míjí, je potřeba říct že to měl na backhand . Další šance, kterou měl ŠIncl, ale jeho střela neměla potřebné ambice
14:28
Domácí mají první přesilovku utkání, tak uvidíme zda vymyslí něco kloudného
14:10
Lokša aktivně a vysoko napadá a má to svoje ovoce, protože obránce hostí neví co s tím má dělat
14:06
Vyloučen hráč Daniel Krejčíř družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za opakované přestupky.
13:05
Šrámek(Znojmo) se pokoušel o individuální akci, ale obránci ho rychle zpacifikovali
12:40
Hubl nezpracoval přihrávku u mantinelu a motal se jako káča kolem míčku.
12:02
Znojmo za bránou Hrabáčka, ale tam toho moc nevymyslí, ale uvidíme, Novák přihrával před bránu, ale tam nebyl nikdo z hostí
11:24
Matoušek (Znojmo) se snažil založit rychlou akci, ale neprošel dál než přes domácího útočníka. A hned na to měl krásnou šanci Smrčka, ale Kochan ho krásně vychytal
08:00
Kahánek vyslal nebezpečnou střelu na golmana hostí, ten však stal na svém místě . Další akci založil Kopp na své polovině a přihrával ještě Kahánkovi, ten však míček nezpracoval ideálně
07:30
Tempo hry se zrychlilo, jde vidět , že oba týmy se už zahřály do provozní teploty.
06:10
Blana bojuje u mantinelu a snaží se získat míček pro svůj tým
04:50
Toman zablokoval střelu a už se hnal do protiútoku, ale neuspěl v počínání
03:46
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Hranický, asistoval Ondřej Čech (1:0).
03:07
Začátek utkání je opatrný, ani jeden tým nechce udělat chybu. Kopp naznačil střelu z dálky, pak si to však rozmyslel