2:0
4:3
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE Start98 Kunratice 6:5
21. Dominik Hubl, 31. Radim Kahánek, 41. Jiří Šincl, 42. Dominik Hubl, 44. Tomáš Hanzlík, 53. Jiří Šincl - 14. Lukáš Netrefa, 19. Jan Diviš, 45. Otakar Prášek, 55. Jiří Lebeda, 58. Radim Slunečko; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0 + Dominik Hubl 5:2; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Roman Fučík 31 - Ondřej Lupoměch 18; po třetinách: 0:2, 2:0, 4:3;
58:00
Stejně jako domácí po timeoutu i hosté po této pauze využívají přesilovku, která však pokračuje dále
57:35
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Radim Slunečko, asistoval Jiří Lebeda (6:5).
56:53
Další nepřesnost Diviš dával do běhu Jiráskovi, ale ten si vůbec nevšiml této přihrávky
56:01
Slunečko nepřesně na Lebedu
55:45
První minuta trestu za námi, Letka zatím odolává.Hosté se štelují do své pozice.
54:56
DLouhá přesilovka pro hosty, protože Hubl dostal 5 minut za sekání
54:23
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
54:23
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Ivan Pergler (6:4).
54:23
Vyloučen hráč Dominik Hubl družstva FBC Letka Toman Finance Group na 5 minut za sekání.
53:54
Šincl dostal velice krásnou přihrávku z první, ale už byl na úrovni brankové čáry, čili ve velké úhlu, takže netrefil branku ideálně
52:29
Využitá přesilovka, Šincl krásně umístěnu střelou navyšuje skóre. Takže timeout byl využit na maximum
52:28
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šincl, asistoval Martin Kopp (6:3).
51:55
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
51:55
Vyloučen hráč Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost.
51:50
Poslední dvě minuty je v režii Startu98, kdy domácí běhají pouze bez míčku
49:30
Netrefa zrazil Hanzlíka(Letka) u své brány a rozhodčí si ho zavolal k sobě, že takto to rozhodně nepůjde, hra totiž byla o dobrých 5 metrů dále
48:20
Lebeda zkoušel backhand, ale nepořídil. Dva na jednoho v podání hostí, ale taky neproměněná šance na vstřelení golu
47:50
West se nenechal nachytat kličkou kterou na něj zkoušel Diviš
45:55
Kahánek dával přihrávku na Blánu, ten sice vystřelil, ale míček se odrazil na rozbíhající se útočníky Startu, takže hra se přelévá nahoru dolů
44:14
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Otakar Prášek, asistoval Patrik Chládek (5:3).
43:43
A dnešní velice sympatický výkon Hanzlíka je podpořen gólem který dává.
43:33
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Martin Kopp (5:2).
43:30
Velice důrazně zahrál West, ale vše v rámci pravidel a tento tvrdý zákrok určitě povzbudí morálku týmu
42:53
Teď to bude na Startu aby něco vymyslel, uvidíme co to bude.Letka zatím výborně brání střed a hosté se zatím vozí jen po rozích
42:10
Krásná střela Hubla, která šla klasicky dvacet nad "ledem"
41:56
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Jiří Šincl (4:2).
41:10
Opět skvělý start do třetiny a Letka se ujímá vedení
40:48
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šincl, asistoval Petr West (3:2).
40:00
40:00
39:59
Sřely domácí 8, Hosté:7
37:10
Vavro dával prudkou přihrávku před bránu, tam však nestál nikdo. Smrčka se mohl pokusit o reparát, protože šel z boku prakticky sám na golmana, ale bohužel Lupoměch byl skvěle postavený
35:33
Blana zkoušel objet bránu a zasunout míček za záda golmana Startu
34:30
Smrčka neproměnil tutovkou šanci, kdy stačilo míček doklepnou do zcela prázdné brány.Tak toto by mohlo domácí později mrzet. Na jeho obranu je třeba dodat že to měl na backhand
32:55
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Kunratice neproměnil Lukáš Netrefa.
31:25
Kahánek krásnou střelou na vzdálenější tyč dává tomuto utkání remízový stav
30:59
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek bez asistence (2:2).
30:02
Pláček si krásně zpracoval míček, který šel vzduchem a hned střelou z otočky prověřil nebo spíše chtěl prověřit Fučíka, střela však šla mimo
29:50
Ondruch naráží do golmana hostí, který už měl míček pod svou kontrolou, ale žádný trest z toho nebude. Dokonce je možné, že tam šel Lupoměch záměrně
27:20
Jiráskovi, který šel sám na golmana nevyšla klička, protože v posledním okamžiku mu míček ujel, takže kličku nedokončil, velká kaňka pro domácí obranu
25:50
Hubl dával přihrávku před bránu na Smrčku, ten z první zkoušel najít dalšího spoluhráče, ale tato přihrávka už nevyšla
24:55
Vynikající zákrok od Fučíka, podržel svůj tým, protože to byla tutovka, kterou neproměnil Lebeda
23:00
Smrčka bojuje tak vehementně, že ztratil u toho florbalku, naštěstí Start98 nevyužil tohoto krátkého zaváhání
21:25
Blana dával přihrávku na Kahánka ten chtěl posouvat dále, ale už se další přihrávka nezdařila
20:13
Tak tomu se říká vstup do druhé třetiny, Letka okamžitě vystartovala na soupeře a Hubl krásnou střelou snižuje skóre
20:12
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Ondřej Vavro (1:2).
20:00
20:00
19:59
Střely domácí 7, Hosté 14
19:00
Start je od druhé poloviny první třetiny mnohem aktivnější a také se to podepisuje na skóre
18:02
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jan Diviš, asistoval Tomáš Volf (0:2).
17:44
Přesilovka nebyla pro domácí úspěšná
16:38
Letka se pokouší překvapit hosty nějakou nečekanou přihrávkou, ale zatím Start98 odolává hře v oslabení
15:10
Zbytečný faul od Slunéčka, sekl do Fučíka, který už měl míček pod svou kontrolou
14:51
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
13:48
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Radim Slunečko (0:1).
12:19
Výborně Hanzlík(Letka) krásnou kličkou obelhal 2 protihráče a ještě stihl vystřelit
11:30
O to podobnou střelu se pokoušel CHládek, tedy na vzdálenější tyč a trefil onu tyč, ovšem tady obrana Letky chybovala, protože hosté šli dva na jednoho
10:30
Netrefa měl teď asi nejblíže k hostí gólu, ale netrefil úplně ideálně mířil na vzdálenější tyč Fučíkovy brány ovšem zřejmě mu míček sjel z čepele
08:56
Míček skočil za hrací plochu a nikdo nedokázal říct kdo to tečoval, takže rozhodčí nařizují buly na polovině hřiště
08:30
Více šanci na vstřelení gólu měli domácí, hosté sice stříli, ale pouze do připraveného Fučíka
07:30
Krupa uklidňuje hru a míří za svou bránu a bude čekat na pohyb svých spoluhráčů
06:01
Hubl na Vavru, ten mířil k bližší tyči, ale tam byl připraven Lupoměch
04:30
Velice důrazně zahrál Novotný(Start98) Blana se ocitl za mantinelem, ale vše bylo v rámci pravidel, takže se pokračuje dále
03:50
Výborně Kopp, který zblokoval přihrávku mířící na bránu
02:22
West obětavě si poklekl do rány a tím pomohl svému týmu, protože Fučík se nemusel o nic starat
01:28
Čech(Letka) vyzkoušel golmana hostí a hned na to měl možnost skórovat Kahánek, ale golman nepustil míček za svá záda