2:2
- : -
FBC Letka

1. FBK Eagles Orlová - FBC Letka 4:5
3. Denis Smilovský, 26. Martin Tököly, 52. Vojtěch Mžyk, 58. Filip Matějka - 19. Vojtěch Blana, 31. Dalibor Ondruch, 31. Radim Kahánek, 46. Jan Hranický, 54. Jiří Šincl; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Radek Vybíhal; vyloučení: 7:3 + Martin Krupa 5; využití: 2:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Filip Kloza 24 - Martin Hrabáček 16; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:2;
60:00
komentář hostů: Klasický FA CUP,. Domací výborně, my jsme měli rozhodnout dříve. Přejeme soupeři všechno nejlepší do sezony. Výhra se počítá.
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Loudy: Dnes jsme proti soupeři z 1. ligy nebyli vůbec horším soupeřem. Bohužel dnes rozhodlo naše neproměňování šancí a to že jsme odehráli více než půl zápasu v oslabení. To se pak těžko hraje. Přejeme soupeři všechno nejlepší do ligy.
60:00
57:57
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
57:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Matějka, asistoval Adam Krmášek (4:5).
56:54
Vyloučen hráč Martin Lipovčan družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
53:26
Branku družstva FBC Letka vstřelil Jiří Šincl, asistoval Martin Kopp (3:5).
53:13
Timeout FBC Letka
53:13
Vyloučen hráč Jakub Závoda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
51:52
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Vojtěch Mžyk bez asistence (3:4).
45:20
Branku družstva FBC Letka vstřelil Jan Hranický, asistoval Dominik Hubl (2:4).
40:00
40:00
33:12
Vyloučen hráč Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
30:51
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (2:3).
30:51
Závoda teď zaspal a nechal úplně volného soupeře vystřelit do prázdné brány.
30:18
Branku družstva FBC Letka vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Martin Bořucký (2:2).
26:00
Vyloučen hráč Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
25:30
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Adam Kučera (2:1).
24:48
Vyloučen hráč Martin Krupa družstva FBC Letka na 5 minut za hrubost.
23:58
Vyloučen hráč Jiří Šincl družstva FBC Letka na 2 minuty za hrubost.
23:00
Orlová opět !!! v oslabení.
22:52
Vyloučen hráč Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
18:38
Branku družstva FBC Letka vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Radim Kahánek (1:1).
17:58
Vyloučen hráč Adam Krmášek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování hokejky.
13:56
Adam Kučera už podruhé sám utekl. Tentokrát tyčka.
10:50
Velké štěstí stálo při Orlové při oslabení 5 na 3. Třikrát minuta prázdná brána.
10:22
Vyloučen hráč Adam Krmášek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za špatné střídání.
08:49
Vyloučen hráč Matyáš Pleva družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování hokejky.
04:56
Vyloučen hráč Martin Krupa družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
02:50
Zasloužený gól Orlové. Zdá se, že má Orlová trochu více ze hry.
02:49
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Adam Kučera (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Martin Kopp, Jiří Šrámek, Radim Kahánek, Dominik Hubl, Jan Hranický
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Jakub Závoda, Jan Lukáš, Adam Kučera, Tomáš Bečka, Denis Smilovský