3:1
- : -
FBC Droždín

FbC Asper Šumperk B - FBC Droždín 4:5
1. Marek Jeřábek, 32. Michal Šíma, 38. Michal Šíma, 38. Jan Dohnal - 6. Martin Ondra, 10. Martin Ondra, 16. Viktor Vinter, 20. Filip Boháč, 36. Viktor Vinter; rozhodčí: Martin Czyž - Jan Linhart; vyloučení: 2:1 + Tomáš Otevřel 5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Martin Malínek ? - Václav Kašpar ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 3:1;
39:00
37:54
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Jan Dohnal, asistoval Michal Šíma (4:5).
37:28
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Michal Šíma, asistoval Jan Mannl (3:5).
35:28
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Viktor Vinter, asistoval Tomáš Gronych (2:5).
33:17
Timeout FBC Droždín
33:17
Vyloučen hráč Tomáš Otevřel družstva FBC Droždín na 5 minut za hrubost.
31:35
29:53
Vyloučen hráč Jáchym Bielesz družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
26:00
26:00
22:57
Vyloučen hráč Pavel Fleischmann družstva FbC Asper Šumperk B na 2 minuty za sekání.
19:28
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Filip Boháč, asistoval Tomáš Gronych (1:4).
15:47
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Viktor Vinter, asistoval Jáchym Bielesz (1:3).
13:00
13:00
11:48
Vyloučen hráč Marek Jeřábek družstva FbC Asper Šumperk B na 2 minuty za blokování hokejky.
09:22
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval Viktor Vinter (1:2).
05:26
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra bez asistence (1:1).
00:19
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Marek Jeřábek, asistoval Jan Mannl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Czyž a Jan Linhart.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Droždín: brankář: Václav Kašpar; hráči v poli: Nikita Fesyukov, Filip Boháč, Jan Krahulík, Martin Ondra, Tomáš Kotrla