1:1
0:1
- : -

FBC TJ Draci Lanškroun - FTC Vysoké Mýto B 4:4
7. Michal Kuklík, 10. Jakub Dzurik, 15. Roman Volf, 18. Kristián Bříza - 3. David Roubínek, 15. Jan Ossendorf, 18. David Šimáček, 44. Jan Novák; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Knápek 14 - Jan Žufánek 21; po třetinách: 3:2, 1:1, 0:1;
45:00
43:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Jan Novák, asistoval Vojtěch Kouřil (4:4).
33:01
Vyloučen hráč Filip Mačát družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za hra rukou.
30:00
30:00
17:38
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Kristián Bříza, asistoval Roman Volf (4:3).
17:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil David Šimáček, asistoval David Roubínek (3:3).
15:00
15:00
14:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Jan Ossendorf bez asistence (3:2).
14:00
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Roman Volf, asistoval Jakub Dzurik (3:1).
09:45
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Jakub Dzurik, asistoval Michal Kuklík (2:1).
06:45
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Michal Kuklík, asistoval Roman Volf (1:1).
02:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil David Roubínek, asistoval Jan Ossendorf (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Kateřina Jeřábková.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto B:
00:00
Line-up domácích FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Vojtěch Knápek; hráči v poli: Filip Mačát, Pavel Studený, Daniel Krudenc, Kristián Bříza, Michal Kuklík