0:1
3:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - FC Dynamo Pardubice 3:3
31. Nikola Trnková, 33. Kateřina Vaňásková, 45. Andrea Šedová - 12. Kateřina Heblíková, 30. Kateřina Heblíková, 36. Adéla Pojdová; rozhodčí: Patrik Csicsó - David Richter; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tereza Černá 15 - Veronika Groulíková 25; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:1;
45:00
44:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Andrea Šedová, asistoval Nikola Trnková (3:3).
44:28
Vyloučen hráč Lenka Svobodová družstva FC Dynamo Pardubice na 2 minuty za sekání.
43:36
Timeout FTC Vysoké Mýto
35:01
Branku družstva FC Dynamo Pardubice vstřelil Adéla Pojdová, asistoval Kateřina Heblíková (2:3).
32:52
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kateřina Vaňásková, asistoval Renée Elizabeth Hozáková (2:2).
30:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Nikola Trnková, asistoval Andrea Šedová (1:2).
30:00
30:00
29:10
Branku družstva FC Dynamo Pardubice vstřelil Kateřina Heblíková, asistoval Veronika Bláhová (0:2).
15:17
Vyloučen hráč Šárka Pšeničková družstva FC Dynamo Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
11:20
Branku družstva FC Dynamo Pardubice vstřelil Kateřina Heblíková, asistoval Šárka Pšeničková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Csicsó a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Dynamo Pardubice:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tereza Černá; hráči v poli: Kristýna Spurná, Petra Slupecká, Andrea Šedová, Tereza Beránková, Nikola Trnková