4:1
1:1
- : -

TJ Jablonné nad Orlicí - IBK Hradec Králové B 6:2
7. Adéla Kosková, 17. Klára Konečná, 20. Kristýna Vágnerová, 24. Marie Gabrisová, 29. Klára Konečná, 44. Klára Konečná - 23. Eliška Buchalová, 41. Eliška Buchalová; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Neumann; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 21 - Anna Kunčíková 30; po třetinách: 1:0, 4:1, 1:1;
45:00
Střely: HK 7 - Jablonné 11
45:00
43:03
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Klára Konečná bez asistence (6:2).
40:30
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Žaneta Kůželová (5:2).
32:07
Trestné střílení družstva TJ Jablonné nad Orlicí neproměnil Jitka Dostálková.
30:00
30:00
Střely: HK 5 - 14 Jablonné
30:00
28:39
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Klára Konečná, asistoval Barbora Marková (5:1).
23:20
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Marie Gabrisová bez asistence (4:1).
22:40
19:35
Vyloučen hráč Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za blokování hokejky.
19:05
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Kristýna Vágnerová, asistoval Klára Konečná (3:0).
16:54
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Klára Konečná, asistoval Andrea Tomková (2:0).
15:00
15:00
Střely: HK 10 - 11 Jablonné
15:00
06:37
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Adéla Kosková, asistoval Sabina Mikysková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové B: brankář: Anna Kunčíková; hráči v poli: Emanuela Žďárská, Lucie Linhartová, Denisa Kuličková, Eliška Buchalová, Karolína Kovářová