1:2
3:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - FbC Sokol Předměřice n/L 4:4
16. Dominik Haž, 33. Lukáš Kvaček, 38. Dominik Sukup, 43. Lukáš Kvaček - 24. Vojtěch Koudela, 24. Petr Hubáček, 35. Václav Ponča, 42. Jan Bednář; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jan Čečetka; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Matěj Urban 12 - Daniel Veselý 13; po třetinách: 0:0, 1:2, 3:2;
42:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Lukáš Kvaček, asistoval Petr Jiřička (4:4).
41:57
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Petr Hubáček (3:4).
41:57
nyní jsme měli opět pohled na samostatný únik hostí, je vidět že mladí protihráči mají z čeho čerpat sílu a tak jim tyto úniky vychází
41:40
hra se přelévá ze strany na stranu
39:45
Karel to myslel krásně a ladnou přihrávku před gólmana vyslal v naději gólu, hostující obrana však tuto vizi prokoukla
38:29
Martinec vytvořil krásnou střelu avšak Urbana trefuje do levého stehna
37:45
opět vyrovnaný stav
37:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Dominik Sukup bez asistence (3:3).
37:22
Opět Koudela v samostatném úniku,opět ho Urban pěkně vychytal
35:36
Vyloučen hráč Tomáš Růžek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:00
na druhé straně Urban také drží
34:30
Veselý teď svůj tým hodně podržel
34:08
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Ponča, asistoval Jan Bednář (2:3).
33:50
Koudela získal volný úder v jejich útočné polovině
33:18
Sehnoutka pálil, bohužel tak o 20 cm nad bránu
32:19
a máme srovnáno, což znamená zvýšení herního tempa i stupňující se nervozitu obou týmů
32:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Lukáš Kvaček, asistoval Vít Miler (2:2).
31:50
Jirka předvedl ukázkovou přihrávku před bránu Veselého, bohužel přihrávka nesedla Sukupovi
31:10
Vyloučen hráč Jan Bláha družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
28:35
Vyloučen hráč Miloš Sehnoutka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za špatné střídání.
27:01
Vyloučen hráč Jan Jirka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nesportovní chování.
26:15
kromě pádu mantinelů nic extra na hřišti
24:47
Jaroměř kombinuje na svéútočné polovině a snaží dorovnat skóre
24:15
Vyloučen hráč Vojtěch Koudela družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:58
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Hubáček, asistoval Lukáš Dohnal (1:2).
23:58
únik Hubáčka, přečíslení 3 na 2 a gól do prázdné
23:06
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Vojtěch Koudela, asistoval Petr Hubáček (1:1).
23:06
domácí krásně bránili, avšak na střelu Koudely nestačili
21:27
Vyloučen hráč Jan Jirka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání.
20:50
Koudela běžel sám, stíhán domácím hráčem, krásně zakončil směrem na vzdálenější tyč, Urban však zakročil
15:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Dominik Haž z trestného střílení (1:0).
14:39
v závěru třetiny už jsme neviděli nijaké akce, které by mohli ovlivnit skóre utkání
13:16
Krasnou stahovačkou probíhá Haš mezi protihráči, střílí, Veselému to vyklouzává z rukou a Maskot doráží, bohužel lehce nad brankou
11:50
rozehrávka hostí z rohu domácí poloviny končí jko volný úder pro domácí.
10:15
Koudela se dostal do samostatného úniku avšak zakončil lehce na bránu
09:15
krásná akce, kdy z obranné poloviny vybíhá Sukup a křižnou nahrávkou hledá Jirku, tomu to však Veselý vychytal
08:23
Hejcman se učebnicově vytočil z houfu protihráčů a krásnou střelou zakončil, Veselý byl ovšem rychlejší
06:46
Jirka zkušeně podržel balón, aby jeho tým mohl vystřídat, ceníme týmového ducha, je vidět že už má za sebou jistá florbalová léta
05:15
Hosté ostřelují domácí svatyni, bohužel pro ně vždy je to buď Urban nebo mantinel za ním.
04:35
viděli jsme menší neshodu v domácím útoku a z toho mohli hosté vytěžit, avšak neshody byly na obou stranách...
03:56
hra je velmi aktivní a začíná být znát větší tlak hostí
02:23
Souboj v rohu mezi Ivanem a Sehnoutkou, pro neštěstí hostů použil Ivan loket v souboji rameno na rameno tudíž byl odpískán faul na Sehnoutku,
01:15
hra se přelévá ze strany na stranu, tým hostí je zatím bez střely
00:48
První ránu si připisuje na konto Kvaček, bohužel do středu brány na připraveného Veselého
00:23
Úvodní buly nám vyhrává domácí a hrne se do útoku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jan Čečetka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B:
00:00
Vítáme Vás na 1. domácím utkání TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vs FbC Sokol Předměřice n/L. Doufáme že to bude na krev