2:0
4:0
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - FBK Kobra Tatran Hostinné 8:1
2. Rudolf Suk, 13. Šimon Říha, 19. Petr Janíček, 28. Petr Janíček, 33. Michael Havran, 38. Petr Janíček, 40. Jakub Frýzl, 43. Eduard Jirásko - 8. Daniel Holubec; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; zásahy brankářů: Karel Godár 10 - Matyáš Klázar 22; po třetinách: 2:1, 2:0, 4:0;
45:00
42:37
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil Eduard Jirásko, asistoval Jakub Frýzl (8:1).
39:36
Vyloučen hráč Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání.
39:23
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil Jakub Frýzl, asistoval Jakub Háze (7:1).
39:06
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
39:06
Vyloučen hráč Lukáš Turek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:41
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil Petr Janíček, asistoval Rudolf Suk (6:1).
32:54
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil Michael Havran, asistoval Rudolf Suk (5:1).
30:00
30:00
27:22
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil Petr Janíček, asistoval Jakub Frýzl (4:1).
25:53
Vyloučen hráč David Weishaupt družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za bránění ve hře.
19:03
Vyloučen hráč Filip Jech družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hrubost.
18:43
15:00
15:00
12:49
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil Šimon Říha, asistoval Rudolf Suk (2:1).
11:11
Vyloučen hráč Filip Jech družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
07:58
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Daniel Holubec, asistoval Denis Horák (1:1).
04:41
Trestné střílení družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B neproměnil Michael Havran.
01:46
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil Rudolf Suk bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Kateřina Kulhavá.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Matyáš Klázar; hráči v poli: Zbyněk Rek, Trung Le, Filip Jech, Libor Laba, Daniel Holubec