1:3
1:2
- : -

FBŠ Všestary B - KM automatik FBK Jičín B 3:7
6. Ondřej Špalek, 25. Miloslav Kaplan, 36. Ondřej Bureš - 2. Vladimír Brendl, 4. Vojtěch Plecháč, 25. Marek Pech, 28. Tomáš Houška, 30. Michal Zikmund, 42. Martin Petrgál, 45. Vladimír Brendl; rozhodčí: Jakub Březovský - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Eliška Kučová 14 - Josef Hladík 19; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:2;
45:00
44:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil Vladimír Brendl bez asistence (3:7).
43:57
Trestné střílení družstva KM automatik FBK Jičín B neproměnil Martin Procházka.
41:37
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil Martin Petrgál, asistoval Marek Pech (3:6).
36:37
Vyloučen hráč Marcel Jeřábek družstva KM automatik FBK Jičín B na 2 minuty za hra rukou.
35:00
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Ondřej Bureš bez asistence (3:5).
30:00
30:00
29:48
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil Michal Zikmund, asistoval Marcel Jeřábek (2:5).
27:02
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil Tomáš Houška, asistoval Vladimír Brendl (2:4).
24:50
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil Marek Pech bez asistence (2:3).
24:08
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloslav Kaplan, asistoval Jan Stránský (2:2).
15:00
15:00
05:24
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Tomáš Krejsa (1:2).
03:13
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil Vojtěch Plecháč, asistoval Jakub Müller (0:2).
01:28
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil Vladimír Brendl, asistoval Vojtěch Plecháč (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Březovský a Kateřina Kulhavá.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín B:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary B: brankář: Eliška Kučová; hráči v poli: Tomáš Krejsa, Ondřej Bureš, Miroslav Pešek, Vít Svoboda, Rudolf Klouček