2:0
4:0
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - Sokol Chlumec nad Cidlinou 10:0
7. Šimon Karlík, 7. Michal Kuja, 9. Pavel Kraus, 10. Pavel Kraus, 13. Michal Novák, 24. Adam Zmátlík, 25. Michal Kuja, 26. Pavel Kraus, 29. Michal Novák, 35. Štěpán Suchomel; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Tomáš Haufer; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Dorotík 11 - Petr Pihýr 13; po třetinách: 4:0, 2:0, 4:0;
36:00
35:59
Střely po 3. třetině: 7:3
35:53
Vyloučen hráč David Vrzáň družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání.
34:51
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Štěpán Suchomel, asistoval Ondřej Hnízdil (10:0).
34:27
Vilda Zábranský šel do výběhu, ale minul branku.
32:49
Dorotík teď ukázal rybku jako ze show místních Aquabelle.
32:16
Hra konečně nabírá nějaké té akce..
30:15
Nývlt teď spálil další šanci. Snad to příště vyjde Hynku...
28:41
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák, asistoval Ondřej Hnízdil (9:0).
28:41
Údajná nahrávka Nováka náhodně skončila v brance hostů.
25:24
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Pavel Kraus, asistoval Petr Dorotík (8:0).
25:19
Petr Dorotík asi ve svém brankovišti vystojí ďůlek.
24:53
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Kuja, asistoval Jakub Skalický (7:0).
24:18
Naše legenda z Pardubic Michal Kuja, po přihrávce od Nováka... neproměnil.
24:00
24:00
23:59
Střely po 2. třetině: 9:4
23:27
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Adam Zmátlík, asistoval Šimon Karlík (6:0).
22:50
Lacina si teď chtěl zahrát fotbálek a předvedl Ibrahimoviče.
19:40
Novák teď "pokoupal" obránce za brankou hostů.
17:42
Štěpán Suchomel se teď dostal po přihrávce od Pavla Krause do situace sám na golmana, ale neproměnil.
15:16
Michal Novák si právě vybojoval balónek svýma "kecama"..
15:01
Kapitán hostí se nám tady právě složil jako hruška.
13:40
U dnešního zápasu Vás zdraví naše trojice u stolku a to Maďar, Vietnamec a Čech.
12:18
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák, asistoval Michal Kuja (5:0).
12:00
12:00
11:59
Střely po 1. třetině: 7:4
09:54
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Pavel Kraus, asistoval Michal Novák (4:0).
09:54
Domácí využívají přesilové hry a Pavel Kraus zvyšuje na 4:0.
08:48
Vyloučen hráč Adam Štěrba družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hrubost.
08:11
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Pavel Kraus bez asistence (3:0).
06:17
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Kuja, asistoval Michal Novák (2:0).
06:10
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Karlík, asistoval Michal Novák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Tomáš Haufer.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Chlumec nad Cidlinou:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Vratislav Khol, Vilém Zábranský, Michal Kuja, Michal Novák, Jakub Skalický