1:3
0:7
- : -

FBC SION - DDM Nová Generace - FBK Kobra Tatran Hostinné 3:11
6. Adam Cepko, 12. Lukáš Ševčík, 17. Martin Vlastník - 7. Pavel Kraus, 14. Matouš Podroužek, 24. Michal Kuja, 24. Pavel Kraus, 25. Pavel Kraus, 28. Michal Novák, 29. Jakub Skalický, 31. Vilém Zábranský, 32. Pavel Kraus, 34. Michal Kuja, 36. Michal Novák; rozhodčí: Pavel Špryňar - Petr Šotola; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Tesař 18 - Adam Zmátlík 14; po třetinách: 2:1, 1:3, 0:7;
36:00
35:59
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák, asistoval Michal Kuja (3:11).
33:08
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Kuja, asistoval Michal Novák (3:10).
31:16
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Pavel Kraus bez asistence (3:9).
30:00
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Vilém Zábranský, asistoval Hynek Nývlt (3:8).
28:13
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Jakub Skalický, asistoval Michal Kuja (3:7).
27:49
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák bez asistence (3:6).
24:34
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Pavel Kraus, asistoval Šimon Karlík (3:5).
24:00
24:00
23:35
23:29
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Kuja, asistoval Pavel Kraus (3:3).
20:35
Vyloučen hráč Adam Jedlička družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za sekání.
16:49
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Martin Vlastník bez asistence (3:2).
15:57
Vyloučen hráč Hynek Nývlt družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hrubost.
13:13
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matouš Podroužek, asistoval Vilém Zábranský (2:2).
12:00
12:00
11:33
Vyloučen hráč Adam Cepko družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za sekání.
11:22
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Lukáš Ševčík, asistoval Jiří Janda (2:1).
08:54
Vyloučen hráč Pavel Kraus družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
06:57
06:24
Vyloučen hráč Štěpán Suchomel družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
05:21
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Adam Cepko bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Petr Šotola.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Adam Zmátlík; hráči v poli: Vratislav Khol, Matouš Podroužek, Šimon Karlík, Hynek Nývlt, Štěpán Suchomel
00:00
Line-up domácích FBC SION - DDM Nová Generace: brankář: David Tesař; hráči v poli: Leoš Bárta, David Jedlička, Lukáš Ševčík, Adam Jedlička, Martin Vlastník