0:0
0:5
- : -

FBC Česká Skalice - FBC SION - DDM Nová Generace 1:8
2. Ondřej Lukavský - 7. David Jedlička, 10. David Jedlička, 12. Adam Cepko, 25. Adam Jedlička, 32. Adam Cepko, 34. Leoš Bárta, 35. Adam Cepko, 36. David Jedlička; rozhodčí: Lucie Tomášková - Petr Šotola; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Adam Richter 26 - David Tesař 11; po třetinách: 1:3, 0:0, 0:5;
36:00
35:08
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil David Jedlička bez asistence (1:8).
34:52
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Adam Cepko, asistoval David Jedlička (1:7).
33:51
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Leoš Bárta, asistoval Lukáš Ševčík (1:6).
31:38
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Adam Cepko bez asistence (1:5).
24:47
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Adam Jedlička bez asistence (1:4).
24:00
24:00
23:24
Vyloučen hráč Daniel Paar družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za vysoká hokejka.
12:00
12:00
11:51
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Adam Cepko, asistoval Martin Vlastník (1:3).
09:36
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil David Jedlička, asistoval Adam Jedlička (1:2).
06:19
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil David Jedlička, asistoval Martin Vlastník (1:1).
01:57
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil Ondřej Lukavský, asistoval Marek Hána (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Tomášková a Petr Šotola.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION - DDM Nová Generace: brankář: David Tesař; hráči v poli: Leoš Bárta, David Jedlička, Lukáš Ševčík, Adam Jedlička, Martin Vlastník