1:2
0:0
- : -

Prague Tigers - Panthers Praha 3:2
8. Mariia Zimina, 15. Eliška Dvořáková, 30. Nikola Červená - 19. Tereza Pitterlingová, 29. Lucie Retová; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 30 - Eliška Egertová 17; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:0;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostí Pavala Skazka: "Dneska hodně ale opravdu hodně za tím, co bychom měli v zápase předvést. Gratulujme soupeři, který na rozdíl od nás dřel od začátku do konce."
44:58
Komentář trenéra domácích Víta Gattnara: O víkendu jsem byl kritický, tak dnes budu pozitivní. Holky dnes ukázaly, že naše práce se začíná vyplácet. Takový zápas potřebovaly. Těšíme se na dalšího soupeře. Stále jsme na začátku cesty a platí mé oblíbené: Budeme ještě lepší! Děkujeme soupeři za zápas.
44:57
Pilšáková drží míček a překvapení je na světě. Tigers poráží Panthers a extraligový celek je ze hry venku. Naopak domácí postupují do 3. kola, kde je nyní čekají Bohemians.
44:42
Dvořáková se vrací. Domácí jsou kompletní.
44:32
Mrázková získala další vteřiny pro Tigers.
44:05
Další končí za mantinelem.
43:45
Nepříjemná střela Florianové proletěla brankovištěm do rohu.
42:42
Vyloučen hráč Eliška Dvořáková družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
42:42
Parádní šance Panthers na srovnání skóre. Do konce základní hrací minuty zbývá 2:18 a navíc budou mít k dispozici přesilovku.
42:31
Tigers se nedaří zmocnit míčku.
41:38
Právě Dvořáková sekla soupeřku u mantinelu a ještě si jí zlomila. Následovat bude vyloučení.
41:04
Dvořáková měla na holi rozhodnutí. Trestuhodně zamířila mimo.
40:44
Mrázková chtěla prodloužit přihrávku, míček vyletěl ven, nicméně s tečí.
40:19
Ojedinělá střela Červené končí těsně vedle branky Egertové.
40:07
Pilšáková v jednom zápřahu. Do konce třetí třetiny zbývá necelých pět minut.
39:39
Panthers uspěchali standardní situaci a míček končí v zámezí. Hrát budou domácí.
38:38
Jasná převaha Panthers v posledních minutách, Střel přibývá a Tigers se vzmůžou prakticky na vyhazované míčky
38:13
Červená uklidňuje na pár vteřin hru a odchází střídat.
37:37
Šance na straně hostů přibývají. Branka Pilšákové zatím odolává.
37:19
Tůmová měla nabito, zamířila ale vedle.
36:52
Sekání na útočné polovině a zajímavá situace pro domácí.
36:29
Znovu akci domácí obránkyně, která nejprve zablokovala střelu Bartuškové a vzápětí přežila i střet s soupeřkou.
35:37
Ludvíková se nedostala před Hamerníkovou a hostující útočnice musí vracet míček na půlku.
34:36
Novotná před Pilšákovou trefila nečistě míček. Halou to jen zahučelo.
34:21
Tlak extraligového celku se stupňuje a domácí jsou nyní dlouho na vlastní polovině.
33:15
Pokus Zikmundové skončil velkým obloukem a skončil v protějším rohu.
32:55
Pokus Dvořákové zablokovaný. Panthers ihned míří kupředu.
32:40
Už se hraje a hned před brankou hostujícího celku.
32:17
Chvilka oddychu. Bude se čistit hrací plocha.
31:50
Téměř dvě minuty uplynuly ze závěrečné části. Panthers se zatím nemohou dostat na delší dobu před Pilšákovou.
30:54
Panthers se pokoušeli hned o tlak od úvodní buly. Tigers se ale zaskočit nenechali a drží míček.
30:00
30:00
29:59
Prostřední dějství končí remízou. Nadějný dvoubrankový náskok Tigers ztratili, ale hosté jim darovali trestné střílení a Červená svému týmu vrací vedení. Závěrečná část bude hodně zajímavá a čeká se drama. Poslední část začne ve 20:12.
29:38
Pokus Florianové viděla Pilšáková a bezpečně vyráží do bezpečí.
29:03
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Nikola Červená z trestného střílení (3:2).
29:03
S úderem poslední minuty prostředního dějství přichází sekera při brejku Tigers a proměněné trestné střílení v podání NIikoly Červené vrací domácí do vedení.
29:01
Poslední minuta prostřední části.
28:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová bez asistence (2:2).
28:28
Vteřinu po návratu Hamerníkové dostává Retová z bezprostřední blízkosti míček za záda Pilšákové a je srovnáno.
28:20
Střelu Ludvíkové Pilšáková vyráží.
28:02
Faul Panthers. Domácí střídají a posílají čerstvé síly.
27:43
Střela hostí končí vedle. Hrát budou Tigers.
27:27
Hamplová sprintem ušetřila cenné vteřinky pro domácí. Polovina přesilovky je pryč.
26:27
Vyloučen hráč Nikola Hamerníková družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra hlavou.
26:27
Důsledkem toho je hra rukou v podání Hamrníkové a oslabení pro domácí.
26:19
Panthers postupně začínají mít více hru a mají větší iniciativu.
25:29
Hamplová se pustila hned do dvou soupeřek. O míček nakonec přišla, ale odvedla skvostnou černou práci.
24:57
Žbánková i přes několik seker zakončila. Pilšáková v pohodě sbírá míček ze země.
24:37
Souboj u mantinelu a míček venku. Hrát budou hosté.
24:06
Florianová se uvolnila od mantinelu na střed. Svou střelou trefila jen Horákovou před ní.
23:51
Poslední desítky vteřin se hraje na polovině Panthers. Tigers u nich drží míček. Do zakončení ale mají daleko.
22:52
Zimiina teď tělem obrala soupeřku o míček, podle rozhodčích i s faulem.
22:19
Drobné přestupky kouskují hru. Dvořáková se pokusila zakončit standardní situaci, ale na poslední chvíli ji sjel míček z čepele.
21:57
Hamplová bojovala ve sprintu o míček. Nakonec je z toho faul a rozehrávka Panthers.
21:15
Oba týmy jsou kompletní. Teď co plný stav hráček na hřišti udělá se zápasem.
20:24
Vyloučení rozpohybovala hru a hraje se ze strany na stranu.
19:15
Vyloučen hráč Mariia Zimina družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
19:15
Vznikla z toho ale zajímavá situace před Pilšákovou a Zimina si musela pomoci sekerou. Početní síly na hřišti se vyrovnají.
18:58
Vyloučen hráč Nela Havlíková družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
18:58
Spousta vzruchu na brankovišti končí zablokováním hole v podání Havlíkové.
18:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Pitterlingová bez asistence (2:1).
18:12
Vzápětí přichází trest na druhé straně, kdy Pitterlingová využívá brejk a vrací Panthers na kontakt s Tigers.
18:03
Zimina si seběhla na střed po nacvičené akci, zamířila však mimo.
17:17
Za sekání si půjde odpočinout i hostující Faťunová. Přesilovka pro Tigers.
17:16
Vyloučen hráč Julie Faťunová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
16:51
Na míčku jsou ale stále hosté, nicméně se zatím marně dostat přes defenzívu soupeře.
16:24
Viktorová se vrací na hřiště. Domácí celek je kompletní.
16:04
Horáková navíc ušetřila cenné vteřina pro domácí.
15:38
Kombinace Panthers zatím postrádá koncovku. Tigers je nutí hrát u mantinelu.
15:00
15:00
14:59
Hodně vyrovnaných úvodních patnáct minut. Z obou stran se hraje taktická a strategická partie. Tigers se ale dvakrát prosadili a zvláště druhá branka v oslabení jim může dodat hodně sebevědomí do dalšího průběhu. Stav po první třetině je 2:0. Ta druhá začne přibližně v 19:34.
14:34
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Eliška Dvořáková, asistoval Nikola Hamerníková (2:0).
14:34
Hamerníková lobem našla přesně hůl Dvořákové, která se uvolnila, zbavila strážkyně a bez problémů překonala Egertovou - 2:0.
14:23
Vyloučen hráč Kristýna Viktorová družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
14:23
Závěrečné vteřiny budou patřit početní výhodě Panthers. Viktorová dostává dvě minuty za sekání.
14:01
Probíhá poslední minuta první části.
13:45
Anebo také ne. Horáková utkla po levé straně. Její rána skončila na tyčce.
13:31
Úvodní část se chýlí ke konci. Tigers chtějí udržet hubený náskok.
12:40
Panthers zamkli Tigers na jejich polovině, stále ale přemýšlí, jak přelstít jejich obranný blok.
11:55
Naivní pokus Slané bekhendem nepřekvapil Pilšákovou.
11:20
Už se hraje na druhé straně a domácí si nutí na soupeři taktické fauly.
10:55
Zelingerová se ocitla sama před Pilšákovou, ta si s její střelou poradila stejně jako s následným pokusem Havlíkové.
10:14
Hamerníkové se vymstila klička před brankovištěm. Ztrátu na poslední chvíli zablokovala Horáková.
09:51
Pilšáková drží míček a uklidňuje hru.
09:36
Žbánková si seběhla na střed. Její pokus byl zablokován.
08:57
Sražená střela domácích končí za mantinelem.
08:24
Hosté se pokouší o odpověď, ale Tigers pozorně brání.
07:16
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Mariia Zimina, asistoval Nikola Červená (1:0).
07:16
V polovině první třetiny domácí otevírají skóre . Po akci z rohu se prosazuje Mariia Zimina a Tigers vedou.
06:57
Dvořáková ve slibné pozici míří mimo. Tigers mají zatím více ze hry.
06:44
Skončila střelou po zemi od Horákové. Míček ale pouze projel brankovištěm.
06:35
Hamerníková našla Andrlovou, ta byla na středu faulována. Standardní situace pro domácí.
05:47
Domácí ale byli připraveni a potenciálnímu ataku zabránili.
05:30
Hosté kontrolují hru a vymýšlí útočnou akci.
04:47
Míček už je však na holích Panthers.
04:38
Dvořáková osekaná v rohu a Tigers budou pokračovat rozehrávkou.
03:59
První velká šance zápasu a v ní Kateřina Hamplová. Egertová se proti ní stihla přemístit.
03:24
Domácí kapitánka Zimina vzala situaci do svých rukou a střelou tahem prověřila pravou ruku Egertové, mladá gólmanka byla připravena.
03:12
Nejvíce se zatím hraje ve středu hřiště, oba celky si hlídají krosové přihrávky.
02:06
Havlíková přízemní střelou prověřila Pilšákovou. Té míček propadl, ale odskákal těsně vedle levé tyčky.
01:40
Domácí však ze standardní situace ni nevytěžili a sražená střela skončila v protějším rohu.
01:35
Hodně opatrný úvod zápasu vyrušil až faul Zikmundové na Mrázkovou.
00:34
Tigers se usadili na polovině soupeře. Hraje se však u mantinelů. Egeretová zasahovat nemusí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Eliška Egertová; hráči v poli: Lucie Florianová, Anna Bartušková, Anežka Slaná, Jitka Ludvíková, Markéta Žbánková
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Anna Horáková, Eliška Dvořáková, Pavlína Nejedlá, Eliška Horáková, Nikola Hamerníková
00:00
Příjemný středeční večer všem příznivcům florbalu, a toho ženského zvláště. Pohár Českého florbalu žen má za sebou základní skupiny a nyní už je na řadě vyřazovací fáze. Na jejím startu se ve 2. kole proti sobě postaví prvoligoví Prague Tigers a extraligoví Panthers Praha.
00:00
CESTA POHÁREM: Panthers ovládli svou základní skupinu B, když ve čtyřech duelech nedali ani jednomu soupeři šanci. Postupně si poradili s prvoligovými celky Sobeslavi 11:3, Litvínovem 14:3 a Black Angels 8:2, mezi které se vklínilo ještě vysoké vítězství nad druholigovým Benešovem 19:2
00:00
CESTA POHÁREM: Prague Tigers si už tak suverénně nepočínali, nicméně postup ze druhého místa si pohlídali. Ve své skupině D shodně porazili prvoligové Ústí a Kobylisy hrající nižší soutěž 5:0, k tomu se přidala remíza s prvoligovou Plzní 3:3 a na závěr přišla vysoká výhra 8:1 nad pražskou Slavií hrající nejnižší ženskou soutěž.